Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt akarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt akarja, hogy menjek el velük egy buliba, de én nem szeretnék oda menni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Gáz helyen lesz egy még gázabb buli, ahová nem szeretnék menni, de a barátnőmék viszont igen. Mit csináljak?
2011. máj. 15. 22:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
kicsit sznob vagy...-.-" vízparti buli közhely? te csak elnöki lakosztályra jársz vagy mifene?
2011. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Számomra az, igen. :)
2011. máj. 15. 23:06
 13/16 anonim ***** válasza:
Azon a bulin lesznek kannibálok?
2011. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy vízparti buli iszonyú állat:D amúgy meg nem is értem milyen választ vártál a kérdésedre...ha nem akarsz elmenni akkor ne menj. Bár kíváncsi lennék azért, hogy hova jársz el.
2011. máj. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nyálas sznob :D Kíváncsi vagyok, mikor dob a csajod.
2011. máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
mennyél el vele mert ki tudja mit csinálnak vele ott!
2011. máj. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!