Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Tetszem neki? (kérdésed túl rövid. Blabla. :D)

Figyelt kérdés

Van egy nálam egy évvel fiatalabb srác. (Amikor szakított a barátnőjével, én segítettem át azon az időszakon.csak számít valamit..) mikor elsétálok előtte,mindig néz. De persze, csak akkor, hogyha azt hiszi, hogy én nem figyelem őt.. :D De egyik barátnőm egy tánccsoportba jár vele és megkérdezte tőle közben:

Csaj(A):Na mivan XY-al? :D (velem)

Pasi(B):Semmi. *mosolyog*

A: Aha.. hallottam ám dolgokat.:D

B: Miket? :O Mondd el! :DD

A: tudod te azt. :D

B: *pirul, neki támaszkodik a falnak, és mosolyog* ha arra gondolsz nem jön be nekem XY. :)

(De jól tudja, hogy barátnők vagyunk..)

Tegnap "követett" a barátjával.

Véleményeket szeretnék, hogy tetszem-e neki, vagy nem, és hogy lehet-e, hogy azért nem mer kezdeményezni, mert idősebb vagyok és azt gondolja, hogy nem jön be nekem? :O Ciki ha én kezdeményezek? Ha visszautasít, utána nem akar majd velem beszélni? Bocs, hogy ilyen kétségbeesett vagyok, de tényleg nagyon tetszik a srác.:\


2011. máj. 17. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a rágódás helyett kezdeményezz. Nem ciki. Ha nem jön össze, attól még barátság lehet.
2011. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaés. Lehet hogy ezis segít a döntésben: amikor mellettem jött el, akkor odakiabált neki a haverja h "(név) ne pirulj!" ő meg csak forgatta a szemét és ment tovább. :DD
2011. máj. 17. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Egyértelmű mit akarsz hallani, de a válaszom nem, nem tetszel neki. És most sok álmatlan éjszakát kívánok.
2011. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

beszélj vele erről, bár szerintem nem teszed meg ahogy ennyi idősen amennyi te lehetsz most én sem tettem volna meg ezért marad egy plátói szerelem :) szép dolgok ezek meg kell őket élni :)


21/L

2011. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kinek a kérdése túl rövid?
2011. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy oda lenne érted, hisz akkor már kezdeményezett volna. De ha túl fiatal akkor lehet az lehet a baj.
2011. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem túl fiatal.. épphogy egy év.. az még nem olyan sok. De lehet ez zavarja.
2011. jún. 7. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:

nem úgy értettem, hogy hozzád képest túl fiatal.

Hanem alapjáraton ti vagytok a fiatalok. Én úgy gondolom, hogy kb. 15-16 éves.

2011. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!