Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék magamnak egy barátnőt de úgy érzem unalmas vagyok és nincs bennem semmi érdekes ezért nem találok és nem is figyelnek fel rám. Pedig néha olyan jó lenne átölelni valakit.


Egy másik probléma hogy nem tudok olyan hosszasan elbeszélgetni a lányokkal gyors elfogy a téma nem érzem gördülékenynek a beszélgetéseket bár ez talán a másik félen is múlhat


2011. aug. 20. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. :S
2011. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 walk w1th mee ***** válasza:
Orditsd:fuss rib@nc fuss!
2011. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így vagyok ezzel én is. Tudom is mik a hibák.


Túlságosan tökély akarsz lenni a lánynak, görcsölsz és ezért nem tudsz olyan lazán dumálgatni vele, mintha egy haveroddal tennéd.


Valószínűleg nincs elég önbizalmad, önbecsülésed sem.


Nincsen valamiféle szorongásod, félelmeid?


Gyerekkori traumád?


Ezeket a csajok is megérzik.

2011. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg nincs elég önbizalmad, önbecsülésed sem."


Telitalálat

2011. aug. 20. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyél vicces! Nem azt mondom,hogy süss el idióta 100 éves vicceket, hanem néha a szitukat kilehet fordítani be-belehet szólogatni, persze nagyon vigyázz,nehogy az a lánynak sértő legyen, viszont, ha jól sül el, akkor nagyon szimpatikus is lehetsz:) Megesik az ilyen,hogy elfogy a téma, msnen, chaten velem is gyakran megtörténik.. jobb szeretek élőben beszélgetni, akkor gördülékenyebb minden. Ha szimpatikus lesz egy lány, hívd el valahová..:)
2011. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Önbizalom: Fogadd el önmagadat! Lehet nem vagy egy jóképű Don Huan, de kit érdekel? Nem is minden csaj szupersztár!

Szóval, ha elfogadod önmagadat, mások is elfogadnak. Ez az első, ránézünk egy srácra és látjuk rajta,hogy egomajom vagy önértékelési gondokkal küzdő.. Mindkettő kivan zárva alapból! Találd meg a köztes utat és sínen vagy:) Esetleg javíthatsz is magadon, ha ducibb vagy, egy kis fogyókúra nem a világ, kevesebbet nasizni.. Ha nagyon pálcika vagy, akkor az ellenkezője, egy kis futás vagy bármi sport, csodákra képes! :) Hidd el!

2011. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lupus16 válasza:
Figyelj eleinte én is így voltam, de aztán elkezdtem küzdősportokat, meg Airsoftozni és ez tetszett a csajoknak, meg az hogy nem ülök otthon, nem igazán hasonulok a tömeghez hanem mindíg önmagam vagyok, csináltattam tetoválást amit nem mondok hogy muszáj de az is bejön a csajoknak, van saját véleményem. Pl a barátnőm is ezt szereti bennem egyrészt hogy akármennyire is szeretem nem vagyok papucs és mindíg megmondom ha valami nem tetszik vagy én máshogyan gondolom.
2011. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!