Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állhatnék bosszút?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom.(pedig azt mondta, hogy szeret, szakításkor is) Életmben először vagyok/voltam szerelmes. Kiderült, hogy megcsalt. Nem is egyszer. Fűt a bosszúvágy. Nem tehetek róla. Ezzel nem tudok nem törődni. Fiúk! Nektek mi esne legszarabbul a volt barátnőtöktől? Ti hogy állnátok bosszút azon, aki nagyon megsértett titeket?
2010. ápr. 5. 01:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
állj be a sulibüfében elé a sorban
2010. ápr. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
xDDDDD az igen xD Nem hiszem, hogy nagyon érdekelné:D főleg, hogy nem is egy suliba járunk X)
2010. ápr. 5. 01:16
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha látna téged egy másik pasival. Szerintem az eléggé rosszul esne neki, feltéve, hogy tényleg szeret téged. Aztán ezt a dolgot még ragozhatod. Esetleg feltűnően lóghatsz az illetőn, nyaldosod, fogdosod, nevetgélsz vele. Persze úgy, hogy ezeket lássa az exed.:) 22/f
2010. ápr. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
szo.pj le engem például
2010. ápr. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
kötözd meg és mesélj neki Luís de Camoes portugál költő hatásáról a reneránszra.
2010. ápr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
Mivel megcsalt, arra következtetek hogy semmibe vesz téged, és egyáltalán nem szeret, szóval ha egy másik pasassal féltékennyé akarod tenni, csak ki fog téged röhögni és tovább éli az életét egy nővel, akit viszont szeret.
2010. ápr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

01:20


Láttam én már olyan embert, hogy sírt a párjának, hogy ő mennyire szerelmes, és ne hagyja el őt. Közben pedig megcsalta egy halom nővel. Ne legyél benne olyan biztos, hogy nem szereti. 22/f

2010. ápr. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ő nem szeret senkit :) a saját fakán kívül:D meg a haverjain kívül ^^ nem tudja mi az h szeretni valakit. (lányra értem)
2010. ápr. 5. 01:25
 9/22 A kérdező kommentje:
*farkán
2010. ápr. 5. 01:25
 10/22 A kérdező kommentje:
01:23 Hát szakításkor azt mondta, hogy szeret. El is sírta magát. Annyit mondott neki a haverok fontosabbak.
2010. ápr. 5. 01:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!