Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Árnyéka lettem magamnak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árnyéka lettem magamnak. Hogyan állhatnék bosszút? Elegem lett.

Figyelt kérdés

Nem tudok másra gondolni már, eldöntöttem hogy képes vagyok lesüllyedni az ő szintjére, és ezért ezerszer is meglehet kövezni, megvetni, de az önbecsülésem már úgyis teljesen megsemmisült. Sokat nyeltem már úgy hogy csak éltem tovább a mindennapi kis életem mindig elfelejteni ha megaláztak, pedig nem tartottam magam olyan lánynak aki ilyen helyzetekbe egykönnyen belekerül. A legutóbbi eset feltette az i-re a pontot.

Megismertem egy fiút, többször találkoztunk, sokat leveleztünk év közben, beleszerettem, de nem működött volna a kapcsolat a távolság, munka, illetve iskola miatt, ezt tudtuk jól. Toleránsan kezeltük a helyzetet, de sor került arra is hogy lefeküdtünk. 2 éve volt utoljára barátom, örültem hogy így alakult.

Teljesen felsértett belülről az ujjával és kiröhögött, aztán kilökött az ágyából, és mondta hogy ő már elélvezett, menjek haza. Ledöbbentem hogy mi történik, ilyen még soha nem volt. Elkezdte magyarázni hogy neki van barátnője(nem tudtam), szereti őt, és hogy gondoltam hogy esélyem lehet nála..elkezdtem sírni (ezt bánom a legjobban), mondtam hogy nem normális, őrült, ő meg a falnak fordult és azt mondta többet ne érjek hozzá, és haggyam őt békén a p***ba stb. összeszedtem a ruháim, és hazatántorogtam még a falak is rajtam röhögtek.

Azóta nem bírom semmivel sem elterelni a gondolataimat, még aza rohadt vag**ám is fáj. Hogyan állhatnék bosszút? (a barátnőjét nem akarom belekeverni, kiderült hogy ismerem is). Kérlek adjon tanácsot aki tud.

Sajnálom hogy ennyire hosszú lett.


2009. aug. 10. 01:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Uhh. van ilyen fiú? :O azért ez elég dúrva.. szerintem szúrd ki a kocsija kerekét.. nem látja senki. Nem szeretem a rosszat, de ő totál megérdemelné, ha ilyenre képes. Írhatok neked privátban?
2009. aug. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mivel nem vagy olyan helyzetben, ezért nem tudsz bosszút állni rajta. Több károd lenne belőle mint hasznod, hisz nem igazán tudsz egyenlőre a fiún fogást találni. Bár kicsit kamu szagú, de, ha mégis igaz lenne akkor szívesen segítek a továbbiakban (privát). Sajnos most én is pont ilyen helyzetben vagyok, mármint le vagyok égve.

2009. aug. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hagyd békén, te jársz rosszabbul, ha foglalkozol vele.. felejtsd el
2009. aug. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon hálás lennék privát üzeneteknek. Nem hazudok, így történt ami sajnos megtörtént. Egyetlen ember akivel megosztok intimebb dolgokat az édesanyám, de ezt szégyelném előtte. Úgy érzem jobban undorodom magamtól a fiúnál is. Itt személytelenül felvállalni a történteket annyira egyszerűbb. Boldoggá tesztek ha írtok.
2009. aug. 10. 01:34
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Azt tudom mondani, hogy felejtsd el. Akármennyire is fáj, mert gondolom, hogy fáj, ne foglalkozz vele. Ő egy tapló. Ismertem én is egy srácot, akit egy bunkónak gondoltam, de ez után a sztori után, ő még a kisangyal kategóriába tartozik. Nem érdemli meg ez a srác, hogy foglalkozz vele. De tényleg. Elhiszem, hogy rosszul esik. Kinek ne esne rosszul egy ilyen. De akármit teszel, a vége csak az lesz, hogy te húzod a rövidebbet. Anyukádnak meg elmondhatod, hogyha amúgy is jó viszonyban vagy vele. Nekem jól esik kibeszélni magamból, ha rossz történik velem. Hátha neked is segítene. És fel a fejjel! Ő bunkó volt, de vannak rendes férfiak. Most nehéz elhinni, de tényleg vannak. Kitartást! És azt kívánom, hogy minél kevesebbet agyalj ezen az eseten. Vedd tanulópénznek! Persze könnyű mondani, gondolod most, de idővel te is belátod, hogy felesleges rágódni ezen. Volt egy rossz döntésed, ezzel most már együtt kell élned, de ez még messze nem akkora baklövés, amiért kövezés járna. Gondolj arra, hogy rajtad és a srácon kívül más nem tudja. A fiú nem fog pofázni, mert a végén még a barátnője fülébe jutna. A falak meg soha nem röhögnek senkin. Nem történt akkora katasztrófa, amin az idő nem segítene.
2009. aug. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

ha ki akarsz vele cseszni mond el a csajának

sztem nem örülne neki ha megtudná h a csávója félrekurt :D

te mentheted magad h hazudott neked, ha szerencséd vana csaj normális és kipenderiti, legalább ennyi kára legyena luzernak XD

2009. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy a nő is ilyen bunkó,úgysem hinne a másik lánynak.

Meg a srác úgyis kimagyarázná,hogy nem is igaz,ő nem feküdt le a kérdezővel,ezért Ő bosszúból mond ilyet.

A pasik nagyon tudnak hazudni!

A csúcs az volt nálam,mikor együtt voltam egy zsokéval,egyszer jött hozzám,tele volt karmolással,kérdeztem,mi ez,erre ő:összekarmolt az egyik ló :).

Mondtam,cuccolj össze azt eredj vissza a lovadhoz.

2009. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
jah ez jo ötlet,vagy veresd meg:D
2009. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek. Főleg aki privátban is megkeresett. Őszintén szólva meginogtam valóban ebben a bosszú dologban, így igaz, ahogy írtátok is, nem vezet sehova. Sokszor nem tudtam viszont ártani, főleg annak akit még mindig szerettem, mert ugyebár a gyűlölet sokszor csak a beteljesületlen szerelem folytatása. Nem szeretek bántani. Ennek igazat is adok, de ugyanakkor érzem hogy egyszer, csak egyszer az életben kell lennie egy olyan pontnak amikor végre magamért állok bosszút. Nem azért mert családot/barátot bántottak hanem engem. Ennyivel egyszer tartozom magamnak, és ki tudja hogy folytatódik de ebből a helyzetből csak így látok kiutat. Tudom hogy mások helyzete ezerszer rosszabbul végződött, és mégis hűek maradtak erkölcsi moráljukhoz, de nekem csak ez az egy életem van.
2009. aug. 11. 01:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért próbáld meg elmesélni a barátnőjének.
2010. dec. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!