Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy állhatnék bosszút rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állhatnék bosszút rajta?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel smároltam,és azt hazudta hogy tetszem neki. Most pénteken lesz buli,ahova mindketten elmegyünk,és úgyis megyek fodrászhoz(póthaj+festés),meg körmöshöz is,és erősebb lesz a sminkem,magyarán máshogy fogok kinézni...És én bosszút szeretnék állni ezen a fiún hogy egyrészt ezt csinálta,másrészt meg hogy hazudott. Hogy csináljam hogy zavarja őt ez az egész? Egyrészt hogy engem átb*szott. Táncoljak előtte más srácokkal? De nem szeretném hogy k*rvának higgyen.

17L


2011. márc. 20. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
bosszútállni.. mert kamuzott..olyasmiben, ami hát.. nem is számít. ne ezért állj bosszút édesem, hanem ha kiírtják a fél családodat.. úúúristen. xDDD hát ez poén..(kamukérdés)
2011. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
huha de nagy átba.szás volt:D azta mindenit
2011. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Funktasztikus ***** válasza:
izgasd fel és amikor már alig bir magával hagyd ott....ha érted hogy miröl beszélek:D
2011. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

-.-

Először is nőjj fel.

Másodszor pedig ne bosszulgass meg semmit senkin, felesleges energiapazarlás.

2011. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem tudom mit mondhatnék...
2011. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia, hát szerintem az bántaná őt a legjobban hogyha egyáltalán nem is figyelnél rá. Fontos, h ne fuss utána! nem érdemli meg! visszonmt ha tetszik neked, akkor is legyél vele hűvös, de fontos h ne utálkozz mert lehet h azt gyerekesnek fogja tartani. Érezd jól magad és ne körülötte forogjon az estéd:) 17/L
2011. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Szertinem firkáld össze dzsokondával a kabátját és nyomj rágót a hajába!
2011. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Örülnék ha normális válaszokat kapnék. Egy normális volt. -.-" Azt az egy normálisat pedig megfogadom:)
2011. márc. 20. 17:10
 9/12 anonim ***** válasza:
szard le lássa rajtad h teszel rá miicsnál:D
2011. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 .Daniel. ***** válasza:
Először is tényleg fel kéne nőnöd:) Másodszor ne hisztizz mert csak azt lehet átverni aki hagyja. Másodszor meg ha eddig nem érdekelted annyira hogy több is legyen komolyan azt hiszed hogy majd érdekelni fogja a parádéd?
2011. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!