Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedésetekkor mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedésetekkor mennyire volt "azonos" az egymáshoz való vonzódásotok? Úgy értem, (majdnem) egyformán vonzódtatok egymáshoz? Mikor jött a szerelem nálad és a párodnál? Kb. egyidőben?

Figyelt kérdés
Kérdésem célja, hogy vajon melyikőtök vonzódott jobban a másikhoz? Aki esetleg később lett "jobban szerelmes", az mikor? A párod/vagy te amíg nem voltatok kölcsönösen szerelmesek, csak az egyik fél a másikba, nem volt ez zavaró? Tehát: létezik szerelem első látásra? Tulajdonképpen így is feltehettem volna a kérdést, de akkor csak rövidebb válaszokat kaptam volna....
2009. nov. 10. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

én voltam először szerelmes, aztán a férjem. és én is mondtam ki először, hogy többet érzek iránta barátságnál.

meg is látszik ő azóta már meg is csalt:((((((((((((( én meg még mindig szerelmes vagyok...

2009. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is én voltam szerelmes először, majd hirtelen a férjem is, egyik pillanatról a másikra :D
2009. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom :-((. Szerinted leginkább azért csalt meg, mert ő nem annyira szerelmes Beléd? Most ez irtó furcsán hangzik, bocsi, de erre gondolok. Nem biztos persze, Te tudhatod a legjobban (vagy még Te sem...)
2009. nov. 10. 14:43
 4/14 A kérdező kommentje:
A kommentem az első válaszadóhoz szólt.
2009. nov. 10. 14:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálunk is én lettem szerelmes először, utána a férjem. Volt előttem egy hosszabb kapcsolata és a csaj csúnyán átvágta a a palánkon, így idő kellett neki ahhoz, hogy megbízzon bennem. De utána , ahogy rájött a dolgokra, családot akart egyből :))

2009. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal egy munkahelyen dolgoztunk,és ott is ismerkedtünk meg.Az első hónapokban ki nem álltuk egymást.Ő nagyszájúnak,és "ki ha én nem"típusnak képzeltem.Igyekeztünk a lehető legkevesebbet kommunikálni egymással,hisz nem jó ha munkahelyeden valakivel vitázol..Majd 4 hónapig ez az állapot volt,majd egyik nap egymás mellett kellett dolgozni,és el kezdtünk beszélgetni..Kiderült,hogy vannak közös érdeklődésünk bizonyos dolgok iránt,és egyre többször megnevetettet.Amikor beteg lettem,felhívott,és érdeklődött hogy vagyok stb..Később jó barátság lett,majd észre vettem,hogy vonzódik hozzám.(én férjnél voltam,de éppen akkor indítottam a válást)A válóperemet igyekeztem magam megoldani,de sokszor át segített avval,hogy mellettem állt..Amikor elváltam,és albérletbe költöztem,tovább mélyült a barátság(akkor már elmondta,hogy oda van értem),és egyre jobban éreztem,hogy én is vonzódom hozzá...Végül is a válóperem után 1 hónappal össze is költöztünk.Azóta 9 éve együtt vagyunk,és már tervezgetjük,hogy hol és hogyan házasodjunk..
2009. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A vonzódással nem volt gond,az közel azonos mértékű volt az első pillanattól kezdve,de nem terveztünk hosszú távra,szerelem szóba sem került.

Aztán kb egy hónap elteltével becsapott a ménkű,nagyjából mindkettőnknél egy időben,de hogy ez pontosan mikor történt,azt egyikünk sem tudná megmondani.Szépen lassan,fokozatosan és visszavonhatatlanul egymásba habarodtunk,nem volt visszaút :)

Valószínűleg létezik a szerelem első látásra is,de nálunk fokozatosan alakult ki a mindent elsöprő nagy szerelem :)

2009. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi párommal először barátok voltunk, de nagyon mélyen szerettük egymást. Nem tudom azt a pillanatot felidézni, amikor ez átalakult, talán mindig is bennünk volt, csak akkoriban valamelyikünk mindig foglalt volt. Lehetséges, hogy egyszerre történt nálunk, ennek alapján.

Előző kapcsolataimban inkább olyan esetek voltak, ahol az egyikünk vonzódott erősebben a másikhoz és hódítás kellett ahhoz, hogy a másik is rendesen belebonyolódjon rendesen az érzésbe :) Statisztikailag nincs összefüggés nálam, hogy a vége hogy alakult ennek függvényében.

2009. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

ezek között úgy van összefüggés sztem, hogy nem ő választott, hanem én. én egyből tudtam, hogy ő az igazi, míg ő csak sodródott. remélem, érthető :(

2009. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk azonos volt. Szimpatikusak voltunk egymásnak és kb. azonos idő után gondoltuk, hogy akkor járhatnánk is.
2009. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!