Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre több a vita, másnál is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több a vita, másnál is van hasonló?

Figyelt kérdés

olyan dolgok, mint duzzog mert hogy én minek vagyok MSN en, biztos mással beszélgetek:s , meg h menjek akkor beszélgessek azokkal..., miért nem hívom fel hogy miujság vele, (felszoktam de nem minden nap mivel msn en ugyis beszélünk szinte naponta.) akkor minek csináljam a számlát magamnak, megaztán nem vaok az a telefonos típus vele szemben. Ha hív, és nem vaok épp telefonközelben..igy épp nem tudom felvenni,már pánikol és felhív vagy 20-szor, jön a flegmázós sms, meg h máskor vedd fel a telefonod, ha épp visszahívom nem tudok vele beszélgetni mert érzem a hangján hogy baja van és csak csend van a teloban..., és hasonlók..., ha épp elhív magához, de nem tudok átmenni..hisztizik. ezek immár egyre gyakoriabbak(sajnos). Mindez azért megy már az idegeimre, mert én sose állok neki semmiért(ilyen dolgokért), megértem ha épp nincs telo közelben nem pánikolok be és hívom 20 szor..hanem ugy vagyok vele ugyis visszahív "h láttam kerestél"..,vagy ha épp nem találkozunk mert ez és ez van, elfogadom, megértem

Szerintetek?


2011. máj. 18. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Megmondod neki, hogy fogja vissza magát és a hisztijeit, vagy fel is út, le is út, nincs szükséged a felesleges balhékra. Viselkedjen értelmes nőként. Persze ha nőről van szó. Ha nem, akkor pedig méltóságteljes férfiként.

22/L

2011. máj. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen lányról van szó..20L
2011. máj. 18. 08:49
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:
Biztos az elején túl elkényeztetted, aztán most meg már a saját dolgaidra is figyelni akarsz, ő meg annyira nem értelmes, hogy ezt megértse. Valószínű, hogy szakítás lesz a vége, mert ha nem vagytok képesek együtt lenni úgy, hogy mindketten megtehetitek, amit akartok, akkor nincs értelme húzni az időt. Ha fontos neked, beszélj a fejével határozottan, de én akkor is azt mondom, hogy ennek már nincs sok hátra.
2011. máj. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez az h nem, egyáltalán nem kényeztettem el..ilyen lett idővel. Mondtam neki fejezze ezt be, mert felesleges vitákba nem megyek bele, próbáltam normálisan...de nálam is elpattan a hur egyszer. Fel volt háborodva hogy én minek állok neki. Igen gyanus h szakítok vele, fölösleges sztem is...várni h megváltozik, nem fog mert ilyen a természete. Ezek szerint nem passolunk egymáshoz.
2011. máj. 18. 10:25
 5/8 Smartguy86 ***** válasza:
Sajnos ez több, mint valószínű. Esetleg idővel megtanulja majd, hogy vegyen vissza, de azt nem melletted fogja, mert most még el van kanászodva. Jobb, ha véget vetsz neki, mert így csak idegesíted magad, meg húzod az időt, míg lehetnél felhőtlenül boldog egy rendes lánnyal.
2011. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi 1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt, és nálunk is ugyanez a helyzet, csak itt mindkét fél részéről. Bár az én felháborodásomat még a barátom barátai, haverjai is jogosnak tartják, az övéit pedig nem. Ő képes kiakadni azon, hogyha pár perccel később válaszolok az sms-ért, vagy msn-en, vagy ha éppen barátnőmmel beszélgetek telefonon, és nem neki írok. Nevetséges. Én pedig olyan dolgokért akadok ki csak, amik valóban rosszul esnek, pl. nagyon csúnyán beszél velem, sokszor durván nyúl hozzám - nem direkt -, sokszor úgy kezel, mintha a cselédje, szolgája lennék, azt kell csinálnom, és akkor, amikor ő akarja, különben jön a vergődés, a hiszti. Pl. akkor kell mennem hozzá, amikor ő azt úgy gondolja, az nem érdekli, hogy én éppen mondjuk főzök vagy vizsgára készülök, én menjek azonnal, különben azonnal kurväänyázik.... Szóval én ilyeneken akadok ki, nem olyan piti dolgokon, mint ő. És már nem tűröm szó nélkül, megmondom neki mindig a magamét, ami után természetesen megsértődik. Olyankor mindent a fejemhez vág, de okos enged, szamár szenved alapon nem érdekel, különben sincs már erőm vitázni vele, és hagyom a búsba. Másnap, harmadnak mindig ő az, aki meghunyászkodva bocsánatot kér, stb-stb-stb.

Szerintem neked is ezt kéne tenned, ha rájön a csaj, hogy ő a hibás a sok hisztivel, és bocsánatot kér, akkor még van értelme küzdeni a kapcsolatotokért, de ha leszärja a dolgot, akkor hagyd a francba.

22/L

2011. máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm minden kedves válaszolónak a hozzászóllást.
2011. máj. 18. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg éreztetni vele, hogy nincs oka félni és egyszer, normálisan elmondani ha nem hagyja ezeket abba akkor vége lesz... ha igazán szeret akkor meg fogja érteni. A féltékenykedés semmi jóra nem vezet, de annak mindig van vmi oka..vagy az önbizalomhiány, esetleg az h ő már megcsalt és fél h ugyanazt kapja vissza... Ezeket se ártana a lánynak megnéznie, talán könnyebben tudna rajta változtatni.

18/L

2011. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!