Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepnetek tovabb?

Figyelt kérdés

Van egy parom, masfel eve vagyunk egyutt. Igazan jol megvagyunk, minden oke, mint ket testver, vagy mint ket barat, maskor mint ket igazan szenvedelyes szerelmes emberke. Voltak mar gondjaink megis megoldottuk.

Vannak apro kicsi vitaink, melyeknek altalaban az a vege, hogy bocsanatot ker a parom, majd megbocsajtok. Ezzel rendben is van, nem vagyok haragtarto tipus, vele foleg nem. A gond ott van, hogy nemsokara elolrol kezdodik, es akkor megint bocsanatot ker, megint megbocsajtok...Ertitek? az a bajom, hogy mint egy horcsog taposokereke, mindig elkoveti ugyanazokat a hibakat, s kicsit ugy erzem belefaradtam. Tudom azt mondani most is, hogy "semmi baj", de mar csak mondani tudom, nem erzem...

Kozben meg nagyon szeretem, csak tudom, hogy ugy is elolrol kezdodik:(

A nagyobb problemakat viszont mikor ossze kell tartani megoldjuk?

Mostmar ket napja nem talalkoztunk, ma felhivott es mondta hogy hianyzom, de csak annyit tudtam ra mondani, hogy amiert ezt mondja ne varja, hogy a nyakaba fogok borulni...

mi legyen? 19 eves Lany


2009. márc. 13. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Min vesztek össze? mik azok a dolgok, amik mindig ismétlődnek? amugy minden kapcs.ban vannak veszekedések. de ha picit több részletet adsz, vagy irsz peldat, akkor lehet h tudok segiteni, mert mi is hasonlo cipőben jarunk.
2009. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat ilyenek hogy pl ha valamit o nagyon akar pl menni valahova akkor az szent es serthetetlen, megyunk tuzon vizen at, akkor is ha nekem nincs kedvem. Nem erti meg, hogy nekem nincs kedvem, vagy valami miatt nem akarok menni. Viszont forditva nekem olyan nagyon normalis, ha o nem akar valamit akkor oke, lehet nem esik jol, de eltudom fogadni s csinalunk egyebet kesz...stb stb
2009. márc. 13. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég önző a baratod. ezt vele kell megbeszélned, rámutatni h ez neked igy rossz, es h ha nem valtoztat akkor vége lesz.
2009. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Állj a sarkadra és mondd meg, hogy Te márpedig nem mész ide vagy oda, mert nincs kedved...találjon ki más programot! Ne enged magad kihasználni! Nem kell szakítással fenyegetőzni, de értesd meg vele, hogy Neked ebből már nagyon eleged van.


Ha nem változik a helyzet továbbra se, érdemes megfontolnod, hogy akarod-e ezt még a továbbiakban is...


Azért ne keseredj el, minden párkapcsolatban vannak veszekedések, és ilyen szituációk mint Nálatok. Ha szereted akkor nem érdemes ezeken fennakadnod, bár tudom, hogy mindenkinél betelik egyszer a pohár. Ezt tényleg hozd a tudomására!


Sok siket Nektek!


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!