Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran vitáztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran vitáztok a párotokkal és miről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 20:36
1 2
 1/11 lovelyne ***** válasza:
Pénz pénz pénz....:@@@@@@
2011. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

kb 3 naponta, ilyesmikről:


-állítja, hogy nem is örülök neki, én meg győzködöm az ellenkezőjéről de a körülmények ellenem vannak

-nem hívott el a haverjaihoz, miközben mindenki vitte a bnőjét

-vesz egy kámaszutra újságot - kiakadok, hogy nem mondta hogy nem lenne jó a szex

- rózsaszín inget vett magának, amikor tudja hogy rühellem a feminim pasikat


ez volt az e heti

2011. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azon, hogy nem jövök haza időben, hogy nem pakol el maga után, vagy én nem pakolok el magam után, ki csinálja az ágyat, ki hol aludjon az ágyban ( belül vagy kívül), ilyen apróságokon.
2011. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

azon, hogy ki a franc az a csaj aki állandóan írkál neki

-"már őt is idegesíti"

mondom érdekes, mégse tesz ellene nagyon semmit...

2011. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja ez az eheti volt
2011. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
minden nap, multkor már szétköltözés is szóba került mert tortát csinált és én akartam a pudingot a tetejére rakni,de elfelejtettem a puding alá beteríteni a gyümölcsöt,és a tetejére raktam :S
2011. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
minden másnap, mert minden másnap részeg vagyok
2011. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kb. hetente, mindig arról, hogy többet kéne tanulnia/ tanulással kéne töltenie az idejét számítógépes játékok helyett (3,5 éve vagyunk együtt). Szerencsére a végére mindig rádöbben, hogy igazam van... Ha nem lennék neki, és nem vitatkoznék Vele emiatt, már kirúgták volna az egyetemről...

Másról sose szoktunk. Egyébként ha nála vagyok, akkor mindig nekiáll tanulni egyebek helyett, így remélem, hogy ha jövőre hozzá költözök, akkor erről se kell több vitát nyitnunk :)

20/L

2011. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de gagyi,kitörölte a modi a válaszom,nem értem mi volt benne a szabálytalan csak leírtam a legdurvább vitánk tárgyát trágár szavak nélkül,na mind1
2011. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
asszem ha reklámnak minősíti, akkor is törli
2011. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!