Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyre lehet hozni vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet hozni vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy fiúval aki először nem is nagyon tetszett de ő olyan lelkes volt hát legyen 3hónapot jártunk és nagyon megszerettem most oda vagyok érte szeretem őt.múlt héten haverokkal voltunk én a barátnőm ő meg a fiú haverom akivel jóban van és elképesztően bunkó volt.írtam neki egy smst mert akkor még köszönni se bírt.kicsit durván fogalmaztam mert ideges voltam de megbántam.erre visszaírta h nem bírja hogy állandóan hisztizek a 3hónap alatt 1szer nem mondott el vmit csodálkoztam de nem érdekelt de ez neki megsértődés és hogy szakítsunk de legyünk barátok ez volt az uccsó.smse én írtam h nem szeretnék de ha ő igen akkor legyen.egy suliba járunk nem bírom h mindennap látom.írtam neki hogy bocs a smsért mert h durva volt és komolyan túllihegtem a dolgot és sajnálom és egy szivecskét erre sem írt vissza suliban találkozunk köszön meg minden csak full általános dolgokról 2mondat 4naponta ennyi.most beszéltem volna vele chat-en bocs neki mennie kell..próbálkozzak vele mert tényleg szeretem vagy hagyjam mert neki így jó és nem akar mást?...rossz h ilyen kicsi dolog miatt egyből szakítani :'(segítsetek légyszi!köszi
2011. máj. 19. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami más miatt szakított ez tuti. Kérdezd meg, hogy mi volt az oka, mert jogod van tudni.
2011. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hasonló a helyzetem, csak én fiú vagyok. mi is nemrég szakítottunk 3 hónap után és az ilyen "barátság" féleségből csak az van hogy leszarjuk egymást.:S én biztos nem jövök vele össze újra, de szerintem ha te szereted akkor menj oda hozzá és mondd meg neki hogy te szereted és folytatni akarod. tegyél fel mindent egy lapra. ha szeret, akkor megfogja érteni és egy kis beszélgetés után minden rendbe lesz.
2011. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!