Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adott neki egy VIRÁGOT. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott neki egy VIRÁGOT. Van okom félni? -------------

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja vagyunk együtt és jópár hónapja együtt is lakunk. Szeretjük egymást.


Pár napja jött haza és a buszon találkozott az egyik közös ismerősünkel. (16 éves lány, most dobta a pasija).

Hazafelé sétálva a lány tépett neki egy virágot az út széléről és neki adta. Ez mit jelent? O.O


Fiús stílusa van a lánynak, amúgy jól néz ki (már amennyire egy 16 éves kislány nőies lehet) Az arca minden esetre szép. A stílusa nagyon flegma, lekezelő. De jófejnek tartja ettől függetlenül mindenki. Én is annak tartottam.


Nem hisztiztem, nem voltam féltékeny, amikor a párom elmesélte hogy kapta azt a kis virágot. De azért elgondolkodtat hogy mit jelenthet ez és, hogy van-e okom félni, hiszen a lány most mintha keresné megint az igazit.


22/L


2011. máj. 20. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább semmit nem jelent, a tépkedés lehet kényszercselekvés is.
2011. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak poén volt, vagy unatkozott. Jobb, mint fordítva...

Egyébként... Több mint 1 éve van barátom, és egy közös lányismerősünknek van egy 3 éves lánya. Akárhányszor összefutunk, a kislány mindig ad 1 virágot az út széléről barátomnak :)

Szerintem ilyesmi lehet. Lehet hogy a 16 éves kislány még mindig "kisgyerek".

2011. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, 16 éves lány :) Előző voltam.
2011. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

rosszat sugall, lepd meg egy ilyennel:


[link]


haggies

2011. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen semmiség.:) Én is mindig tépkedek virágokat és odaadom bárkinek akivel vagyok. Semmit nem jelent.:)

16/L

2011. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

"Van okom félni?"


Jah,valőszínűleg rákattant a palidra.


"Fiús stílusa van a lánynak, amúgy jól néz ki... A stílusa nagyon flegma, lekezelő"


Magyarul egy pinával rendelkező faszi.Nálam a nő ott kezdődik hogy nőként viselkedik(kedves,aranyos,ragaszkodó)és nőként öltözködik.Amelyik nő nem ilyen,az nem nő hanem egy kifordultagyu élőlény ami a homokosokkal,rajokkal és a többi gázkamratöltelékkel van egy szinten.


Ha egy ilyenért képes lenne dobni a palid akkor meg is érdemli.


"De jófejnek tartja ettől függetlenül mindenki. Én is annak tartottam."


Az ilyet nem "mindenki" tartja jófejnek.Csak a kultúrálatlan lakótelepi proli söpredék ahol a bunkó,utcaszéli stílus dívik.


"hiszen a lány most mintha keresné megint az igazit."


Minden egyedülálló azt keresi.


20/F

2011. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a párod megvigasztalta a leányt, a szakítás miatt, ugye. És a leány, mivel fiúsabb, gondolom érzelmileg zárkózótabb, így köszönte meg.
2011. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!