Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ti Hogyan döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt egy 5 éves kapcsolatom, aminek közel fél éve vége lett, de a kapcsolatot azóta is tartjuk mint barátok. Ő még nagyon szeret engem, bármit megtenne értem, csak,h vissza kapjon, de én már nem vagyok szerelmes belé. Persze valamilyen szinten szeretem, mert 5 év az nem kis idő. (Első nagy szerelmem volt) De ennek ellenére,h nem vagyok szerelmes, úgy érzem,h Vele szeretnék lenni újra. Viszont kihasználni sem szeretném. Megmondtam neki,h már nem úgy szeretem mint az elején, de nem érdekli, csak legyek vele. Mit csináljak? Ha vissza megyek hozzá, bennem van,h ez nem fer vele szemben, mert ő szerelmes... Ha viszont nem megyek vissza hozzá vmilyen szinten bűntudatom van de mégis Vele szeretnék lenni.. Nem bírom már ezt... :(
2011. máj. 20. 23:06
 1/7 A kérdező kommentje:
20/L
2011. máj. 20. 23:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Megszokásból szerintem ne békülj ki vele. Miért most mennél vissza, ha már tettél előre egy lépést? Felesleges a se veled, se nélküled kapcsolat :)
2011. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez igy nemjó. vagy legyél vele,és menj vissza hozzá,vagy szakitsátok mega kapcsolatot minden téren. mert neki,csak fáj a kapcsoltatotok emléke,te nemakarsz tőle semmit,de ő nemtud továbblépni
2011. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2011. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából, némi kötődés van részemről is, nem vagyok szerelmes, de nemtudnám vele megszakíttani a kapcsolatot sem. Félek,h ez már csak tényleg "megszokás" dolog.

Mielőtt szakítottunk, rengeteg volt a veszekedés közöttünk, szinte napi szinten. Sajnos nemcsak lelki fájdalmat okozot nekem,de ezt probálom felejteni és csak a pozitív dolgokra, emlékekre gondolni. Végülis belefáradtam a sok veszekedésbe , úgy éreztem,h már nem szeret engem , kihűlt a kapcsolatunk.. De most újra bizonyíttani szeretne ... És nem tudom,h mit tegyek..?!

2011. máj. 20. 23:20
 6/7 anonim ***** válasza:

"Sajnos nemcsak lelki fájdalmat okozot nekem"


Magyarul megvert/megütött? Ez esetben ne menj vissza hozzá, ha van egy kis eszed. Hogy lehet valakihez így kötődni..

2011. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,h írtatok. Alaposan átkell gondolnom a dolgokat, nem szeretnék bizonytalan döntést hozni amit később megbánnék...
2011. máj. 20. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!