Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem "meghasadok". Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem "meghasadok". Mit tegyek, ti h döntenétek?

Figyelt kérdés

mindössze 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal, mindketten 20 évesek vagyunk. ő kapott egy jó munkát Németországban, és nyártól ott fog lakni, nem tudni meddig, de minimum egy évig. Én most kezdeném az egyetemet(0.-os voltam) Magyarországon. Legyen távkapcsolat? Nagyon szeretjük egymást, és nem szeretnénk szakítani, de ez így működhet? Mindenhonnan azt kapom, h a távkapcs hülyeség, és én is mindig azt gondoltam, de most, h itt van ő és szeretem, bármit elviselnék érte. Felmerült h járjak egyetemre Németországban, de nem tudom h tudnám finanszírozni, itt kéne hagynom az egész életem, családom, barátaim, ráadásul kicsit felelőtlenségnek tartanám egy ilyen rövid kapcsolat után, mert ez azért nem kis lépés. Ti mit tennétek a helyemben?

köszönöm


2011. jún. 8. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én elengedném. Úgy értem, hogy a kapcsolatunkat. 2 hónap nem a világ, de ha távkapcsban maradtok az csak szenvedés lesz ami tovább tartana mintha elengednéd.
2011. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyarat ha lehet kinntölteni vele Németországban (te is dolgoznál,melót találsz)

Utána egyetemet elkezdeni itt,és ha kibirtok fél-1 évet,akkor német egyetemre átkérni magad,mellette dolgozol,és megolva

És haza se jönni csak családlátogatóba

2011. jún. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha fizeti neked a német egyetemet akkor faja
2011. jún. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mint előttem is írták,menj ki nyárra dolgozz tanuld meg jól a nyelvet, majd ha minden rendben lesz akkor tanulj ott. Sokkal jobban járnál. Ebben az országban nincs jövő a fiatalok előtt, ha lehetőséged adódik egy ilyenre akkor ne hagyd ki.
2011. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám, ha az igazi lenne. Egy év nem a világ vége, beszélhettek, levelezhettek minden nap és végül is hétvégéken hazaruccanni nem lehet olyan nagy gond német fizetésből. Jut eszembe OFF: 20 évesen hogy kap jó állást németben?? Ilyet én is akarok! Micsoda kapcsolatai lehetnek! Figyelj, ha egy átlag magyar srác megoldja, hogy Németországban kapjon állást, egy távkapcsolat menedzselése nem lehet probléma!
2011. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak írnám,dehogynem.Gondolom a 20 éves srácnak nincsen autója,még ha lenne is,úgy sem lenne kivitelezhető,hogy minden hétvégén találkozzanak.Lehet,hogy magyar szemmel soknak tűnik az a pénz,amit kint a srác kap,de azért ott meg is kell neki élnie..A kérdezőnek azt javasolnám-mivel fiatal a kapcsolat,nem hiszem,hogy bírná ezt a távolságot,sőt-tuti,hogy nem.Menj ki vele,vagy felejtős.Itthon tényleg minden sz!r,ezt én is aláírom.Sajnos.
2011. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!