Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Help, kérlek

Figyelt kérdés

Másfél hónapja egy nős férfi szeretője vagyok,de megbeszéltük,hogy nem lesznek érzelmek közöttünk,csak szex...Nem akartam most kapcsolatot,mert itt van még a suli meg minden és idősebb is nálam.

De azt mondta nemrég,hogy a részéről több is lehetne.Nekem is tetszik,de félek,hogyha beleszeretek még jobban,akkor már teljesen tőle fogok függeni...


Mit tegyek?


2011. máj. 21. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
szívódj fel és keress más b@szópartnert
2011. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Más férjét nem illik kölcsön venni, akkor sem, ha vissza akarod adni"


Amúgy: szereted? ha igen, ő is téged... az élet nem habos sütike, de ha megléped, te leszel a büdös ribi. Bevállalod?

2011. máj. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a feleségét csalja, szerinted téged nem fog? =/
2011. máj. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Azzal ugye tisztában vagy hogy ez házasságtörés?!

Másfelől meg olyan, hogy valakivel lefeküdni de no

érzelem....na ezt inkább hagyjuk.

Szóval én azt tanácsolom beszéld meg vele,hogy eddig ez volt oké de tovább nem mehet mert ÉSZHEZ TÉRTEM!Bűn volt ezt csinálni és a szíved mélyéből tépd ki ezt bűnbánattal.Kérd Isten segítségét, mert aki megbánja bűneit ,annak minden a javára válik.

VAGY folytathatod tovább és akkor egy pokol lesz az életed.Nagyon remélem, hogy átgondolod ezt.

2011. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az a legrosszabb,hogy én is szeretem :$
2011. máj. 21. 11:27
 6/6 anonim válasza:

Gyerek ne keverjük bele istent!Hol volt amikor tönkre ment az a házasság?És hol volt amikor megerőszakoltak egy tinilányt?

Jaj NE már!

Kérdező!Szereted?!Létezhet,hogy bízhatsz benne?Akkor kérdezd meg ő hogyan gondolta!Ne akard magadtól,hogy hagyja ott az asszonyt,mert megkavarhatod.Birtoklást fog érzeni részedről.

Istent hagyd ki belőle nem ő a feleség semmi köze hozzá.Foglalkozzon inkább a katasztrófa sújtotta emberekke.

2011. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!