Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segíts kérlek!

Figyelt kérdés

A barátnőmmel volt egy "közös" szerelmünk. Ez a fiú mind a kettőnknek udvarolt.(rám egy picit jobban hajtott)

A b.-mel megbeszéltük ,h már vége, és lettek "új szerelmeink". 1 év eltelt és közben mindig mondogatta ,h mennyire utálja AZT a fiút. Ma meg azt mondta nekem ,h neki ő(a fiú) a nagy, igaz szerelme.. Tisztára kiakadtam, sírtam is(mert azért még most is tetszik)..Nem tudom ,h mit tegyek.h álljak hozzá.. SEGÍTSETEK KÉRLEK!:((


L/15


2011. okt. 23. 01:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jahj, kisdrágáim. Pont az ilyen helyzetekre találták ki az édeshármast.
2011. okt. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen bőgni?
2011. okt. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mert valamilyen szinten nekem is tetszik..És olyan érzés volt mint ha fejbe ba**tak volna egy baseball ütővel..xD
2011. okt. 23. 01:50
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem nagy dolog. Nem tudom, hogy a lányoknak ez miért nem egyértelmű... Beolvasol neki és utána vagy megtéped vagy megvered oszt kész!
2011. okt. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Most valamilyen szinten tetszik, vagy valóban, tényleg, eget rengetően tetszik, úgy ahogy senki más? Mert ha valamilyen szinten, akkor próbáld elfelejteni. Főleg, ha a barátnődnek ő az igazi, eget rengető (amit írtál, abból ez jön le).

Amúgy mérlegelj: ki a fontosabb, a barátnőd, vagy a srác? Komolyan mondom, nem bántásból.

2011. okt. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

01:54 ha a legjobb barátnődről van szó, nem egyértelmű. El kell dönteni, ki fontosabb, mert a másiknak mennie kell.

Figyi. Van egy csaj, akire hajtasz a legjobb haveroddal. A legjobb csaj, akit csak el tudsz képzelni. Ha ő viszi, tudnál vele barátkozni utána ugyanúgy? Lehet, hogy igen. A lányoknál ez viszont "válóok". Vagy mi. Ennyi sör után nem fogalmazok szabatosan...

2011. okt. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Háát mi LÁNYOK ilyen hülyék vagyunk..xd

Am teljesen igazad van ebben a ki a fontosabb kérdésben..

És igen akár mennyire tetszik az a puha p*cs a legjobb barátnőmet nem akarnám elveszíteni..de akkor is ku*vára zavar..xD

2011. okt. 23. 01:59
 8/16 anonim ***** válasza:
Tudod, én is hasonló helyzetben vagyok. Van egy srác, aki régóta tetszett, de tudtam, hogy a legjobb barátnőmnek is ugyanúgy tetszik. Viszont azt is tudtam, hogy ha most fölszedném a srácot, akkor azzal olyan csapást mérnék a barátnőm önbizalmára pasik terén, ami helyrehozhatatlan. Úgyhogy hagytam. Most egy harmadik csajjal fog összejönni... ez van. El fog múlni, kibírom. Csak most szar. Ezért mondtam, hogy mérlegelj, ki fontosabb. Fiatal vagy, lesznek még fiúk. Még ha most azt is érzed, hogy nem.
2011. okt. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De annyira fájnak ezek a dolgok...:\\

(Am a pasinak van csaja is ráadásul..szerelmi 6 szög..xd)

2011. okt. 23. 02:12
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerelmi tetraéder. Én példának okáért most kicsit leittam magam, (nem követendő példa) és a munkába vetem minden erőmet. Persze ez se igaz, most se dolgozm, pedig kéne.
2011. okt. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!