Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasitok azt mondaná, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitok azt mondaná, h töröld magad minden közösségi oldalról, mert szoktam a pasikat nézni, Mert a múltkor hazudtam azzal kapcsolatban, h milyen gyakran nézegetek másokat és rajta kapott . Ez az egy esélyem van nála, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mert engem ez kikészített , h TÖRÖLJEM magam, MERT Ő azt mondta.
2011. máj. 21. 23:32
1 2 3 4
 21/32 Rendesfiú/19 ***** válasza:
fuh csak reménykedek, hogy ilyen emberek közé nem fogok kerülni.
2011. máj. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Először te voltál a hülye, mert hazudtál neki. Most meg ő a hülye, hogy zsarol. Zsák a foltját.

Én nem hazudnék páromnak, ha mégis ilyesmire kérne kiröhögném, és elküldeném. Nem azért, mert a közösségi portálok olyan hú de fontosak, hanem mert ezek után úgy gondolná, hogy bármit elérhet zsarolással. Én se zsarolnám, mert felesleges. Szép szóval megpróbálnám elmondani neki, hogy ez hülyeség, ha annyira gyökér, hogy nem fogja fel, akkor mért akarnék vele lenni? Ebből később is csak gondok lesznek.

2011. máj. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 napietus ***** válasza:
én törölném...a pasit az életemből. nehogy már ilyenekbe beleszóljon...pisilni is ki kell kéredzkedned? a pasid szimplán egy hülye. hülyével meg ne járjál :)
2011. máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 napietus ***** válasza:

egyébként én megpróbálnám értelmesen elmagyarázni neki, hogy amit kér, az egyrészt zsarolás, másrészt egy gyerekes hülyeség. ha ezt nem fogja fel, akkor tényleg gyp-s. vagy elfogadod ilyennek, vagy hagyod a francba.


és kedves Rendesfiú! feltételek (szerződési) üzleti kapcsolatokban vannak, ott ez normális, nekem ez a feltételem, Neked az, megegyezünk, vagy nem. ott is van, hogy nem fogadom el a partner feltételeit. de szerelemben ahol már feltételek vannak (főleg ilyen hülyék), az nem szerelem.


29/N

2011. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem joggal kéri, mert

1: hazudtál

2: szerintem Neked sem esik jól, ha a pasid más nőket nézegetne, megfodulna utánuk az utcán, hasonlók, mert Te gyakorlatilag ugyanezt teszed, csak a neten.


Vagy ne arra használd a közösségi oldalt, h más pasikat nézegess és akkor lehet meg tudod vele beszélni

2011. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Most itt nem a "zsarolás" a lényeg, hanem az, hogy vétkeztél, lebuktál és bizonyítanod kéne neki, hogy vele akarsz lenni...
2011. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A zsarolás teljesen más kategória. A gyerekek viselkednek így, tán gyerekek vagytok? Miért kell a másikat ingerelni, mert egyes embereknek az egoja rohadt nagy? Marhára nehéz letörölni egy profilt igaz? Nekem nem gond letörölni ilyen esetben, ha lebuknék, mert a páromat választanám!!! Nem a profilomba vagyok belzúgva. Ha nincs oka amiért le kell törölnöm akkor az már zsarolás, féltékenykedés, egyebek amiatt elgondolkodnék. De a hazugság az hazugság nem de bár?
2011. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 napietus ***** válasza:

de óriási probléma, hogy mások képeit meg profilját is megnézi! ez már igen, vért kíván :P:D kisfiúk...


egyébként mondd meg a barátodnak, hogy ha nem tud Benned megbízni, akkor felejtsen el, de ne szabjon hülye feltételeket. legközelebb mi lesz, nem mehetsz az utcára egyedül? ha meg Veled akar maradni, akkor állítsa le magát. döntse el, mit akar. Neked 8, ezt éreztesd vele. és töröld magad, ha akarod, de ne azért, mert ez az idióta azt kérte.

2011. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

OK!Tisztázzunk valamit! Írtam, h nézegettem a pasikat és álmodoztam Róluk -SZERINTE!

Én csak kíváncsiságból nézegettem a pasikat...ÉS nem CSAK pasikat, hanem mindenkit, mert érdekelnek,ki-milyen képet rak fel stb.

Am azt mondta , h EZ még csak a könnyebb kérés lenne részéről..(h töröljem magam), és még csak EZUTÁN jönne az amit már nem biztos, h megtennék.

2011. máj. 22. 15:19
 30/32 napietus ***** válasza:
dobd már ki...édesanyjának szabjon feltételeket, meg annyk, akit ő etet...idióta...
2011. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!