Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasitok azt mondaná, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitok azt mondaná, h töröld magad minden közösségi oldalról, mert szoktam a pasikat nézni, Mert a múltkor hazudtam azzal kapcsolatban, h milyen gyakran nézegetek másokat és rajta kapott . Ez az egy esélyem van nála, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mert engem ez kikészített , h TÖRÖLJEM magam, MERT Ő azt mondta.
2011. máj. 21. 23:32
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

De nem olyan könnyű mert látom, hogy szeret csak FÉL!

Fél, h nem elég jo nekem!

Fél, hogy megcsalom!

Fél, h nem vagyok vele őszinte!

Mellesleg ennyi változás nem lenne nagy dolog,mert amiota együtt vagyunk Ő óriási változáson ment át(jo irányba)! És én úgy láttam, h miattam - nekem köszönhetően.!

most már inkább az érdekelne, h h tudom lebeszélni ezekről a hülyeségekről!

2011. máj. 22. 15:26
 32/32 napietus ***** válasza:

gondoltam, hogy ez jön. úgy, ahogy írtam: mondd meg neki, hogy döntsön: akar Veled lenni, vagy nem. mert Te nem vagy kíváncsi az idióta feltételeire, tehát 3. út nincs.


aztán, ha most engedsz neki, aztán megint és megint, akkor meg ne csodálkozz, ha fél év múlva a lábtörlője leszel. Te döntesz a sorsodról, ő meg a sajátjáról.


és nem vagy érte felelős. nem vagy sem a gyámja, sem a nevelőtisztje. ezt nagyon jegyezd meg.


és tleg nem muszáj rám hallgatni. csak akkor ne legyen picsogás, amikor majd a kutyájának néz.

2011. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!