Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van? Hogy a srácoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van? Hogy a srácoknak csak kalandra kellenék? Enyire rondának tartanak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 21:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
én ha elutasitom akkor többet nem keres és ennyi.de az a legdurvább h majd nem mind olyanok akiknek van barátnőjük.
2011. jún. 18. 19:32
 12/14 anonim ***** válasza:
A normális pasik általában félénkebbek (tisztelet a kivételnek), azért találni belőlük olyan keveset. És talán azért is próbálkoznak olyan kevesen, mert a lányokról külsőleg azt vonják le, hogy könnyűvérűek. Én legalább is, mint normális srác, így látom.
2011. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Némileg egyetértek az előttem szólóval. Én összejönnék egy csajjal aki dögös és vagány akkor kb csak időtől tenném függővé hogy mikor csal meg. Hány éves vagy? Ha teszel fel képet szerintem meg tudjuk mondani, hogy mi a helyzet veled..
2011. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem rondának látnak hanem szépnek és rögtön meg akarnak b....ni.
2014. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!