Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt mondta a barátnőmre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt mondta a barátnőmre, hogy "m*gdugná"?!

Figyelt kérdés

Hogy mondhat ilyet? Nem érti meg, hogy ez nekem mennyire rosszul esik?

Ha monjuk megismeri egy új barátnőmet, vagy meglát egy partyképet rólam és egy idegen nőről, akit még nem ismer...egyből közli, hogy "huu de megdugná"

Én persze megharagszom rá, hogy mégis hogy mondhat ilyet. Voltak ebből már nagyobb vitáink is, de mégis mintha nem értené meg. Azt mondja neki csak én kellek, nem csalna meg soha, főleg nem a barátnőmmel és szerinte túl reagálom és ezzel lezárja. Nem akar többet beszélni róla, csak azt hajtogatja, hogy túl reagálom és tudnom kellene, hogy csak szórakozik.

Szerintem pedig egyáltalán nem. Tudom hogy pl. a lányok akiket eddig látott a közelemben se érnek, de mégis gyomor idegem lesz, ha valakit bemutatok neki. Ő pedig nyiltan megmondja, hogy tetszik neki vagy sem. Nem foglalkozik azzal, hogy fájdalmat okoz.

Hogy változtathatnék ezen? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Én/24 Ő/28


2011. aug. 11. 00:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem tudom az én párom ilyet soha nem mondana, viszont azt, h tetszik neki egy csaj vagy sem, azt meg szoktuk beszélni..:D De csak mert megkérdezem h jó csaj-e. Ezzel szerintem nincs baj, mert 100%ig biztos vagyok benne hogy csak én kellek neki.

Amit a te párod csinál az viszont kicsit sok, mivel mondod neki h ez rosszul esik neked. De hát próbáld ki, ha legközelebb meglátsz egy jó f@szit, akkor mondd hogy "ejj de alám/fölém kerülhetne", meglátjuk hogy reagál rá;D

2011. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Hát érdekes a barátod :O Legközelebb mondd neki ha bemutat egy haverjának, vagy csak valamilyen srác ismerőséről van szó, hogy "De lefeküdnék vele" XD
2011. aug. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Én elhagynám. Ez egy idióta. Megnézném a fejét, ha te az összes haverját meglátva azt mondanád, hú de megdu.gatnám magam velük...
2011. aug. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
11%
Amelyik kutya ugat az nem harap. Addig még csak mondja nincs baj! Te drága ne féltékenykeggyél mert tönkre teszed a kapcsolatodat!
2011. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem minden pasi ezt csinálja csak nem mondják ki! Jó ez amúgy pofátlan kicsit. Én párom csak idegen nőkre mondja - pl tv-ben ha látunk egy szép lányt- h dugnám mint a lopott biciklit. De ezen én csak nevetek. Mjuk nem vagyok féltékeny típus.
2011. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
énsem maradnék vele. még azt sem mondhatjuk, hogy még gyerekes, mert 28 évesen már nem az.. elhagynám, ha visszakönyörögné magát valahogy akkor megmondanám még egy ilyen..
2011. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
31%

Sztm csak észrevette hogy zavar téged, és szórakozásból csinálja, csakazértis.

Ne keríts ekkora feneket neki, a pasik természetüknél fogva ilyenek, amelyik nem az álszent/hazudik. Legalább megmondja, hogy tetszik-e neki az adott csaj, vagy nem. Az meg, hogy ilyen stílusban... Háát, mint mondtam, élvezi, hogy bosszant.

2011. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerlek, de szerintem ennél jobbat érdemelnél. Legyen benned tartás, legyél büszke, és ne tűrd el, hogy egy bunkó paraszt. Bocsánat, de ez van!!!! 24éves vagy, fiatal, hagyd ott és ismerkedj normális férfiakkal, akik nem bántanak meg, és akikkel boldog vagy:)
2011. aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nőjetek fel! Akkor majd meg tudjátok beszélni, hogy miért tesz olyat, ami neked rosszul esik. Nem az a megoldás, hogy lesüllyedsz a szintjére...
2011. aug. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
huhh elég vegyes válaszokat kapsz:D (első:) )
2011. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!