Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha párkapcsolatban vagytok a barátotokon kívüli pasik meddig mehetnek el?

Figyelt kérdés

Mi az ami nektek még belefér? Van olyan amit te még megteszel, de a párodra már neheztelnél miatta?

Tudom, hogy csak bizalom kérdése de érdekelne, hogy foglalt nőknél hol húzódnak a határok :)


2011. máj. 23. 23:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
95%
Egy kedves mosoly az ismeretlentől és kész. Ha szeretem a páromat és ő ad egy biztos érzelmi hátteret, akkor nincs szükségem más férfiak flörtjére...viszont ha nem kapok elég szeretet, akkor nem maradok a kapcsolatban.
2011. máj. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon semeddig nem mehetnek el, van barátom, akit szeretek, így más pasik csak barátilag közeledhetnek hozzám, mint férfi, nem érdekelnek, így nyomulás, flörtölés, stb. kizárva. Ha kapok valami bókot, megköszönöm, de nem megyek bele a játékba, a páromtól van szükségem bókokra, nem másoktól.


Akik már régi haverok, azokat meg szoktam ölelni, de a barátomtól nem esne jól, ha hasonlót tenne. Azért, mert én mindig is ölelgetős típus voltam, ő meg visszafogottabb, szóval tőlem nem nagy szám, ha valakinek megörülök és a nyakába ugrok, de tőle fura lenne. Ennek ellenére még e téren is igyekszem visszafogni magam, hogy ne bántsam meg (bár azt mondta, az nem zavarja, ha régi barátaimat megölelem) De szerintem nem is örül.


Nem tudom,mire gondoltál, de ennél több számomra elképzelhetetlen.


Anno viszont volt egy furcsa eset: egy barátnőm megmasszírozta a vállamat (nem volt benne egyáltalán semmi erotikus jellegű!) és az akkori pasim ezen iszonyúan kiakadt. Ezt túlzásnak tartottam.

2011. máj. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már azt sem tudom elviselni, ha egy pasi a vállamra akarja "pakolni a kezét". Bár még csak alakulóban van valami, de már most egyáltalán nem érdekel másik férfi. ajj, ez olyan jó érzés:)


Ja, így amit én is magamtól megteszem, azt a másiktól is elvárom. de csúnya szó ez az elvárom. az is rég rossz, ha elvárni kell. egy férfi úgy szeressen viszont, ahogyan én is őt. őszinte, odaadó szeretettel.

2011. máj. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a részletes válaszokat! Kedvesek vagytok :)
2011. máj. 24. 00:07
 5/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg várom a további válaszokat is :)
2011. máj. 24. 00:12
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

mark86


nem kifejezetten engem szólítottál meg de azért leírom a véleményem ha nem baj! ;)

Egy kiegyensúlyozott kapcsolatba szerintem semmilyen kilengés nem fér bele(ha mégis,az nem igazi szerelem/szeretet)! Vannak lány barátaim és meg szoktam őket dicsérni ha jó a hajuk,vagy jól áll nekik 1-1 ruha de ez nem a nőnek szól hanem az embernek!mindenkinek jólesnek bókok! a mai 15-25 éves fiúk nagyon "viccesek",rengeteget ismerek mert emberekkel foglalkozom és kijelenthetem tiszta szégyen a felfogásuk és viselkedésük! fűvel-fával félrek@rnak,de ha a barátnőjük beszélget valakivel kiakadnak és le akarnak mészárolni mindenkit(tisztelet a kivételnek ami nagyon ritka)! eléggé elkorcsosul a világ és sajna nem a határozottság,a párunk tisztelete, az hogy ki tudjuk mutatni a szeretetünket felé és biztonságban érezheti magát mellettünk jelenti a férfiasságot hanem az hogy ennyi nővel voltam meg annyival,hát nagy büszkeség!

remélem nem baj hogy leírtam!

25/f

2011. máj. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Dehogy baj! :) Köszi neked is :)
2011. máj. 24. 00:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha van párom, és szeretem, akkor senki nem mehet semeddig, én sem megyek semeddig :)

A bókok jólesnek, az egyértelmű udvarlást már hárítom, ha hozzámérnek azt alapból utálom, de ha van párom, akkor kifejezetten rühellem ha "tapizni" próbálnak. Visszafelé hasonlókat várok. Azért ha a párom olyan, akinek kedveli a baráti ölelgetéseket, nem harapom le érte a fejét, bár kissé felmegy tőle a vérnyomásom, de ez már csak az én bajom :D


00:29 válasza nagyon szimpatikus :)


29/L

2011. máj. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

mark86


"felmegy a vérnyomásod"! ez aranyos.... ;)

2011. máj. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

01:03

:)

Sajnos nem jó értelemben :( :)

2011. máj. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!