Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a csajommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a csajommal? Előszeretettel bunyózik. (19F)

Figyelt kérdés

Ha beszólnak a barátnőjének vagy neki,akkor még egy darabig tűr,de ha már napok/hetek óta megy ez,akkor üt. Tegnap is a sulijában megvertek többen egy lányt,mert elhordta őket mindennek,és kavarta a sz*rt,hogy ő meg a barátnője pasikkal fekszik össze. Megkérdeztem mire volt ez jó,azt mondta hogy nem akarta ő megütni,csak flegmázott a lány,és mindent tagadt,miközben többen is mondták hogy bizony kavart a csaj. Szeretem a barátnőmet nagyon,már mondtam is neki hogy tűrtőztesse magát,volt mikor egy discoban kapott hajba egy másik lánnyal,mert beszólt nekik. Szakítani ezért nem fogok vele,mert mindennél jobban szeretem. És elfogadom így.

A barátnőm 16 éves. Tudom ez az a kor,de akkor is. Amúgy többnek néz ki,és tudom majd most jönnek a hozzászólások hogy gyerek és nem illik hozzám,de én szeretem,és a kor nem számít.!!!


2011. máj. 24. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ezzel semmi gond.Az én barátnőm is szeret verekedni,igaz csak engem ver,de azt én is élvezem.22/F
2011. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyszerűen egoista nagyképű és el van kényeztetve nem?
2011. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kor tényleg nem számít szerintem 3 év az semmi. Kérd meg tőle hogy ne csinálja ezt mert téged zavar. Nem azt akarod hogy megváltozzon, csak nem szeretnéd hogy rossznak lássák mások. Vagy legközelebb menj vele bulizni és akkor letudod állítani még időben ha valami hülyeséget csinálna;)
2011. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs elkényeztetve. Együtt szoktunk menni, az én meg az ő haverjai is jönnek,de akkor pont nem velünk voltak. Amúgy ha ott vagyok akkor nincs bunyó,de pénteken majdnem nekiment egy lánynak,mert a csajom bnője hányt és leszólták hogy milyen szégyen.
2011. máj. 24. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:
dugd meg
2011. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg őszinte akarsz lenni hozzá, és azt akarod, h abba hagyja, akkor a legjobb ha megmondd neki h ez baromira nőietlen, és te egy nővel szeretnél együtt lenni, nem Tyson puncis kiadásával. lehet h megsértődik(vagy lezúz:D), de biztos h beleülteted a fülébe a bogarat. engem legalábbis azzal lehet a világon a legjobban megsérteni, h azt mondják h nem vagyok nőies. pláne, ha olyan mondja, aki számít, és szeretem.

20N

2011. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem mi van veletek.Ha valaki beszól, te csak hagyod magad? Mindenki szóljon be, neked mindegy? Terjesszenek rólad hazugságokat, te csak lenyeled? Ő legalább kiáll magáért.
2011. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
A volt bnöm is ez a stilus volt én otthagytam.. nembirtam elviselni
2011. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez elég durva,de szerintem keress neki egy keményebb ellenfelet mint ő,ha egyszer őt tépik meg akkor majd nem biztos,hogy még egyszer keménykedni akar majd!:-)
2011. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keress neki egy kemény cigány csajt, azok elég jol bunyoznak. :)
2011. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!