Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek ez bejön? Hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek ez bejön? Hol lehet ismerkedni a bulikon kívül?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 180 cm. Nem szeretek buliba járni. Még nem volt párkapcsolatom, szerintem bátortalan is lennék hozzá, mivel a velem egyidősek már minimum túladtak a 3. barátjukon nekem pedig semmi tapasztalatom nincs ez ügyben. Utálok magas lenni, de tudom, hogy erről nem tehetek és ha ezen rágódom, akkor sem lesz jobb. De mégis úgy vettem észre, hogy minden fiú a pici lányokat keresni/kedveli. A környezetemben 100 emberből kb 6 fiú van, a többi lány. Máshol is ilyen arányok vannak?
2011. máj. 25. 00:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ja még annyi, hogy nem vagyok sem túlsúlyos, sem csontsovány. Mi lehet az oka, hogy még nem találtam párt? (Kérlek, csak normális válaszokat írjatok!)

Köszi! :)

2011. máj. 25. 00:07
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem akarnak alacsonyabb pasival kezdeni.
2011. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a korosztályod nagyrésze bulikba jár és szinte fűvel-fával összefekszenek, de attól még nem az számít normálisnak.

A magasságodhoz meg annyit, hogy valószínüleg azért van a legtöbb pasinak magas bnője, mert alapból több az alacsony csaj. Manapság már sokan elfogadottnak tartják ha a pasi alacsonyabb a csajnál, de 180nál magasabb pasit azért nemnehéz találni. Ha jó alakod van akkor szerintem nem hátrány a magasság, általában szeretjük a hosszú, formás combokat pl.

2011. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

*azért nincs a legtöbb pasinak...

bocsi késő van már:)

2011. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

wáá imádom a magas lányokat:):)(én 192cm vagyok) a leírtak alapján nekem simán bejönne/bejönnél. hogy azon kívül hol lehet ismerkedni? háát suli,munkahely,tanfolyam, de végülis bárhol, de ha tartozol egy közösséghez nyilván ott a legegyszerűbb

19/F

2011. máj. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem 1 évig volt egy olyan barátnőm aki 2 centivel volt magasabb nálam, engem zavart és még rá is dobott egy lapáttal hogy nőjjek már meg pici vagy, és mázlija volt hogy nem ütök nőt. Akkor megfogadtam hogy nálam magasabb lánnyal biztos nem kezdek inkább legyen vagy 5 centivel alacsonyabb mint én (175cm) de amugy elég sok fiú van 180cm fölött is, nem hiszem hogy a magasságod akadályozó tényező lenne. És ne legyél bátortalak egyszer mindent el kell kezdeni. Aki veled egyidős és már a harmadik barátján túladott az már ribanc. Nem minden fiú bukik a pici lányokra szerintem, de nálam alapból ki lennél zárva :D
2011. máj. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

az oka h miért nem találtál lányt, lehet akár a magasságod is, bár sztem nagyrészt nem emiatt van. szerintem sanszosabb h nem vagy egy "társaság közepe", konzervatívabb vagy, csendesebb, nem partyarc, kis önbizalomhiány, ilyenek. amivel - ha így van- persze nincs semmi baj, mert sokunknak pont így tetszenél:)

előző 19/F

2011. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*párt, már nekem is késő van úgy látszik:D:D
2011. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
h
2011. máj. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Legjobb bnőm is magas lányzó és bosszantotta, h nem "talál" magas srácokat, aki esélyes lehetne. Aztán pár hete összetalálkozott egy sráccal, és már is összejöttek, boldogok. Lényeg, hogy ne ücsörögj otthon, mert bárhol lehet ismerkedni.
2011. máj. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!