Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejött már valakinek úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejött már valakinek úgy, hogy neten (MSN) kezdett el ismerkedni és komoly kapcsolat lett belőle? És hogyan?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer láttuk egymást egy koncerten, de az egyik haverunk közös és itt lakik nem messze.Egyszer már ráírtam, de msnen nem annyira szeret beszélgetni.Mit tehetnék, hogy aktívabb legyen?hogy jobban megismerhessem?(egyébként eddig pozitívan állt hozzám, ahogy észrevettem)
2010. aug. 15. 18:06
1 2
 1/12 Kazama ***** válasza:
Ez a baj a mai világgal... Mindent csak neten. Ott mindenki bátor, de személyesen már nyuszi mindenki :) Tessék sépen otthagyni az MSN, IWIWet, pofikönyvet stb és kimenni a szabadba :)
2010. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

de hogy jönne ki velem, mikor még nem is ismer? :S

én szeretném, de ilyen látásból ismerve szerintem iszonyat hülyén jönne ki, főleg, hogy elég sokan "nyomulnak" rá

2010. aug. 15. 18:16
 3/12 Kazama ***** válasza:

Amúgy fiú vagy vagy lány?

Én régen erősködtem ezzel a netes dologgal, de elég gáz.

Odakint így működik ha srác vagy: Többször látsz egy lányt mondjuk, és látod hogy mosolyog rád, akkor egyszer csak odamész :) Ha lány vagy akkor meg mosolyogj olyan aranyosan/szexin aminek úgysem tudunk ellenálni :)


De ha tudod, hogy MSNen nem szeret beszélgetni és ezt tudtodra adta, akkor közöld vele, hogy beszélgessetek személyesen.

2010. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kicsitita01 válasza:
Nekem internetes ismerkedésből volt az előző kapcsolatom is ami tartott 19 hónapig:) és most egy pár hete ismét sikerült megismerkednem egy sráccal és azóta is együtt vagyunk.Egyiket sem kerestem,csak valahogy megtaláltuk egymást:) Persze ez azóta már inkább személyesen zajlik mint msn-n.De sok sikert hozzá,nekem eddig jóó tapasztalatom volt ezen a téren:)
2010. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem most jött össze kicsit több mint egy hónapja. 4 hónapig msn- eztünk ,míg találkoztunk. A találkozás így 4 hónap után nagyon jó azota 1 honapja járunk.:D
2010. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kazama ***** válasza:
Jaj emberek :) Személyesen kitudja hány emberrel jöhetettek volna össze. És úgy izgalmasabb is. :) Meg jó az első találkozáskor látni a szemét, a viselkedését, a mosolyát stb. És ez jobb mint az MSN-es smiley :D
2010. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem is iwiwen kezdődött egy másfél éves kapcsolat

21F

2010. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De ha van valakinek web kamerája akkor azon keresztül láthatják egymást. Am mi mikrofonon beszélgetünk órákon át.:D És így is jó volt.
2010. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kazama ***** válasza:
Na jó, akkor sincs olyan szép barna színűk a lányoknak, mert a monitor nem barnít :) Na? :D
2010. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek :) egyébként lány vagyok ^^

és ha nem túl nagy kérés, az első beszélgetésekkor mit dobtatok fel? :$

2010. aug. 15. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!