Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek ez bejön? Hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek ez bejön? Hol lehet ismerkedni a bulikon kívül?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 180 cm. Nem szeretek buliba járni. Még nem volt párkapcsolatom, szerintem bátortalan is lennék hozzá, mivel a velem egyidősek már minimum túladtak a 3. barátjukon nekem pedig semmi tapasztalatom nincs ez ügyben. Utálok magas lenni, de tudom, hogy erről nem tehetek és ha ezen rágódom, akkor sem lesz jobb. De mégis úgy vettem észre, hogy minden fiú a pici lányokat keresni/kedveli. A környezetemben 100 emberből kb 6 fiú van, a többi lány. Máshol is ilyen arányok vannak?
2011. máj. 25. 00:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én szeretem a magas csajokat :P

Én meg 185 vok :D

2011. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A 180 centi az még simán jó én is annyi vagyok küldj privátot itt néhány embernek beszélgess velük és utána lesz önbizalmad élőben is, azt meg ne nézd kinek mennyi partnere volt már mindenki egyedi miért kéne alkalmazkodnod hozzájuk
2011. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Tök jó, én is magas vagyok és korodbeli, ebből lehetne valami..
2011. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: asszem látható hogy itt az oldalon a magas srácok kivétel nélkül otthon ülnek a gép előtt és ezen az oldalon akarnak társra találni... Ha nem találod őket szánalmasnak, akkor van kikből válogatni :)
2011. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet ismerkedni. Mondjuk én hálistennek nem vagyok magas, de nem egyszer előfordult már, hogy beszédbe elegyedtem valakivel buszon (ez talán a leggyakoribb, pedig nem utazom ám nagy távokat), megszólítottak utcán, könyvtárban, parkban, váróteremben,, kávézóban, mekiben...stb. Ha nyitottságot sugárzol magadból és életkedvet, és nem az süt rólad, hogy ha valaki odamegy hozzád, akkor el kell köteleződnie, hanem hogy oké az is, ha csak elütitek az időt, amíg sorban álltok akkor könnyű ismerkedni. Az a baj, hogy egy csomó lányon messziről látszik, hogy nem elég lazák ahhoz, hogy tényleg csak úgy ismerkedjenek, hanem már eleve "úgy" néznek minden srácot, mint pasijelöltet, akik ettől halálra rémülnek. Ja, és ha nem teszed ki mindened és nem nézel ki úgy, mint egy olcsó lány, akkor nem kell attól tartanod, hogy azért jönnek oda, mert csak AZT akarják.
2011. máj. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!