Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhetek egy 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek egy 13 éves lánnyal? (16F)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit megismertem a neten. Egy csomót MSN-eztünk, és mondta, hogy megkedvelt és szeretne talizni. Nem lakik messze se, szóval ez nem gond.


nekem még soha nem volt b.nőm, ezért örülnék, ha járhatnék valakivel

szerintetek van értelme megpróbálni, vagy ebből nem lehet normális kapcsolat?


előre leszögezem, MINDENKINEK, hogy NEM AKAROK LEFEKÜDNI VELE! EGYÁLTALÁN NEM! majd ha elég idős lesz, és érett is hozzá; addig várok


16f


2010. máj. 25. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szerintem nem fog mukodni mert rul nagy a korkulombseg


en 15\f es az ex csajom 13 volt es egy kis ideig mukodott es aztan annyi...

2010. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Szerintem most még sok, 2-3 év kéne. De van ahol működik.
2010. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

amúgy nekem a csókolózás is hatalmas érzelmi löket lenne, mert még sosem csókolóztam és nagyon vágyok rá :$

ja és természetesen nekem is szimpatikus a csaj

2010. máj. 25. 15:13
 4/15 anonim ***** válasza:

Marhaság volna meg se próbálni.


Viszont arra felkészültél, hogy ha együtt maradtok, akkor akár 2-3-4 év is eltelhet, mielőtt lefekszetek? És akkor még ugye azzal számoltam, hogy minimum 17 éves korában azért hajlandó volna megadni magát.


Más szóval nem lehetetlen, hogy 20 éves korodig is várhatsz?


Ha ezzel együtt tudsz élni, nem kezded el magad miatt siettetni, akkor már csak arra van szükség, hogy tudjatok beszélgetni.


20F

2010. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15:09 vagyok es ha annyira bele vagy zugva akkor hajra!!!
2010. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

15:22

említette már ő is hogy nem akarja ilyen fiatalon, de azt mondta, 14-15 évesen majd meggondolja

2010. máj. 25. 15:41
 7/15 anonim ***** válasza:

istenem, ne gondoljatok már előre 4 évre..:D

16 éves a szerencsétlen, a csaj meg még kevesebb..:D

(amúgymeg ha összejönnek, és a csaj is bele van esve, kétlem hogy megvárja a 17. évet, pláne manapság)

Ebben a korban a kapcsolatok életkora pár hónap...

Találkozzatok párszor, ha élőben is megy minden, gyertek össze, aztán majd a többi alakul..:)

azért írd meg hogy siekrült..:D

2010. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
szerintem összejöhettek.Amúgy majdnem minden barátnőm a 15-16 éves pasikra bukik.Na mind1 sok szerencsét 12/l
2010. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

16:36


pfff. 12 évesen 16 éves pasikra...


Belém állítólag "szerelmes" egy kisscsaj(11-12L). Barátnői mondták/többen is/. Megüzentem neki, hogy 4-5 évet várjon, aztán felőlem mehet:)


15f

2010. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó! Én is így vagyok!

Amugy meg Kérdező,ez liliomtiprás wörld top 10-be veló uti bejutás.

2010. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!