Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja mindig azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindig azt, hogy pasis buli?

Figyelt kérdés
Folyton azt mondja a barátom, hogyha elmegy a barátaival bulizni, hogy azért nem visz magával mert az pasis buli lesz! Ráadásul minden hétvégén a Balatonra ment fel velük bulizni és ott is aludt! Mindig ezen veszünk össze egyébként..! Nem tagadom, hogy féltékeny típus vagyok, de nem hiszem hogy nem fog csajozni! Egyszerűen nem tudom elhinni! Azt mondja, hogy nagyon szeret, de én akkor sem bízom benne! Másfél éve vagyunk együtt, de engem nagyon ritkán visz el valahova! Félek! Mit higgyek?
2011. aug. 20. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne, akkor megette a fene az egészet.
2011. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azéert modnja azt mert vagy tényleg pasis buli csak vagy átba sz a hátad mogott
2011. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mit higgyek! Tök szar érzés!
2011. aug. 20. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jól éreznéd magad pasis buliban. Kell fiúknak az ilyen néha :) Ha meg nem bízol benne akkor ott belül lehet nem stimmel valami. Gondolj arra, ha igazán szereted akkor megbízol benne. Ha pedig megcsal akkor egy undorító féreg!
2011. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtatott egy kicsit!
2011. aug. 20. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök neki :) Csapj te is barátnőiddel csajos bulit! :) Neked is jogod van hozzá :)
2011. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!