Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha megcsalsz, elvágom a nyakadat, mert szeretlek, és veled akarok maradni" Ma mondta barátom ezt a mondatot, derült égből villámcsapásként, előzmény nélkül. Micsodaaaa?

Figyelt kérdés
És láttam nem a hét poénjának szánta.Mert, hogy ő szeret,nem akarta ezt elmondani,de....Kissé ijesztő.Nem reagáltam rá akkor,de a kopasz,kigyúrt állatoktól minden kitellik...Ti hogyan reagálnátok erre?Hozzáteszem semmi okot nem adok,hogy ilyet mondjon és imádom.
2009. márc. 16. 19:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
63%
még annyit,hogy a kopasz állatoknak nincsenek érzéseik!még nagyon testileg se nemhogy lelkileg!
2009. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Látom,tényleg ellenük vagy,írtam privit :) és köszönök mindenkinek minden választ!
2009. márc. 16. 20:46
 23/34 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyeneknek fog eljárni a keze.
2009. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
38%
én is mondtam már a páromnak, hogyha megcsal, megölöm.. és ezt halálosan komolyan gondoltam/gondolom..mégsem parál/parált rajta egy percig sem.. csak mosolygott, hisz ugysem csalna meg. :) de ő is mondta már nekem..és? nincs mitől tartanom.. :)
2009. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
53%
nem kell minden szart túllihegni. és az az általánosítás, hogy a kopasz kigyúrt pasiknak ne lennének érzései, nagyon gáz. .
2009. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
51%

Csatlakozom az uccsóelőttihez, én is mondtam már ilyet a páromnak, de persze poénból, mert tudom, hogy nem csalna meg (:

Ne reagáld ennyire túl a dolgokat..

2009. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
88%
ez nagyon durva- tudom , hogy szereted, de a legjobb az volna,ha érdektelennél válnál a számára, és lassan szétmennétek. Én aludni se udnék a helyeben. Hacsak nem Alvint hallgat. Ez nagyon fontos
2009. márc. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
90%
a legjobb ha megcsalod és te ölöd le, így mindenki nyer.
2009. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
44%

A tegnapi 20:05-ösnek üzenném, h hallgasson már meg egy Depresszió vagy Tankcsapda számot, mielőtt elkezdené ostoba módon fikázni, azokat akik jó zenét hallgatnak...a "bomberdzsekis kigyúrt kopaszok" inkább a kárpátia és társai szintű zenéket kedvelik...ha valamiről ennyire nem tudsz semmit, akkor miért írsz? Ráadásul ennyire nagyképűen??


ui. Bocs, h nem a kérdésre válaszoltam, de nem bírom, amikor valaki ennyire flegmán leszól olyan dolgokat, amiről látszik, h lövése sincs...

2009. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
70%
Öregem te tudsz olvasni?depresszios tankcsapda szám!Nem depresszio szám!kopasz exem mellett évekig más zenét se hallgattam!Nem bántom azt aki szereti,egészségére.az együttest se szolom le,mert normálisak!az,hogy én nem szeretem a számokat az legyen az én dolgom.az,hogy a kopaszok mit szeretnek az meg legyen az ő dolguk!más mindenki izlése szerencsére.
2009. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!