Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított már valaki minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított már valaki minden előzmény nélkül, úgy, hogy ezzel teljes bizonytalanságban hagyta az exét?

Figyelt kérdés

Tudjátok, arra gondolok, mikor már nagyon régóta érzitek, hogy véget kéne vetni neki, esetleg már mással szeretnétek valamit, de vagy nem tdatosítottátok, vagy csak gyávák voltatok és mindig megnyugtattátok a párotokat, de egyszer mégis összeszedtétek magatokat és hirtelen szakítottatok.

Sőt volt olyan, akinek sajnos ezek után is rendszeresen találkoznia kellett az exével? Hogy kerülted el a magyarázkodást? Nagyon csúnya eset volt, ugye?


2010. márc. 28. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
velem így szakítottak nemrég, de nem hagytam békén az illetőt, amíg el nem mondta, mért. lehet hogy kínos volt neki, nem tudom. de szerintem bizonytalanságból a legnehezebb kigyógyulni. bár nekünk nem kell találkozunk a közeljövőben, max majd nyáron, mert nála van egy könyvem, amiből még tanul, és nem akarom úgy visszakérni, hogy még szüksége van rá.
2010. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem így hagyott el 8 hónap után az exem. Egyszer csak közölte, hogy már van más, és nem akar ÚJRA megcsalni. Mindezt persze msn-en... csak pislogtam azt se tudtam először mire kérdezzek rá. Aztán még hozzátette hogy olykor olykor meg is csalt, a konkrét időpontokkal együtt, hát azok után hogy azt hittem minden rendben köztünk, baromira jól esett. Vérig sértett, másnap már más lány kezét fogta a suliban... azóta is látom mindennap, a kínos magyarázkodást könnyen elkerülte. Megkértem mindezt mondja a szemembe, de azt mondta már nincs mit megbeszélnünk, ő elmondott mindent. Azóta is hányingert kapok, ha meglátom, és azt kívánom bár meg sem ismertem volna, de szerencsére már csak pár hónap és örökre eltűnik az életemből! Lehet én hibáztam azzal, hogy nem álltam az osztálya elé és nem kényszerítettem rá, hogy a szemembe mondja hogy vége, ez azóta is hiányzik, most már megtenném, de hát akkor sokkolt az egész! 19/L
2010. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem volt,vagyis inkább az h velem tették meg. párommal egyszer összevesztünk,hozzá kell tennem nem az én hibámból..aztán kibékültünk,mondogatta h szeret,írt levelet stb,majd egyszercsak bejelentette h szakítani akar,mert kiszeretett belőlem,és nem akarja ezt tovább húzni..ezt így egyik napról a másikra.. aztán meg vissza akarta magát könyörögni,és mire majdnem sikerült,egyszercsak passzívvá vált és megszakította velem a kapcsolatot..mondhatni nem vmi kellemes érzés,nehezen,de már egy ideje túltettem magam rajta. de nem kívánom senkinek... jobb időben elmondani!
2010. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hát az msn-en történő szakításnál, a myvipes levélben történő szakítás szerintem rosszabb...

1 rossz szombat után(mikor megbántottam barátnőmet,) nem akart velem beszélni (de úgy ment haza,hogy este beszélünk,szeret,nagyon megölelt,és mondta h vár jövőhéten).. majd kisebb beszélgetés msn-en és jött myvipen mult héten szerdán,hogy nem akar találkozni velem,legyen vége, majd mondta h mégis találkozzunk,de másnapra lemondta,személyesen azon a szombaton beszéltünk, és akkor úgy ment el hogy szeretett,(ez 100% mert olyat tett amit csak értem tenne meg)

szülei eltiltották tőlem,nehogy találkozzunk és elmondhassam a félreértést,és kibéküljön velem,

de ez a myvipen keresztül szakítás a legrosszabbul esett,ha kell legyen vége,de személyesen békés beszélgetésben -.-

2010. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

hát igen, a bizonytalanság a legrosszabb dolog.

miért nem mondod meg neki a valóságot, beszélj vele.

anélkül te tudnál mással kezdeni valamit?

2010. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Én nem így szeretnék szakítani, utána nem bírnék tükörbe nézni, csak tudo, hogy nagyon sokan választják ezt a módot, és az érdekelt volna, hogy mégis miért, hogyan, ilyesmi. Kívűncsi lennék a szakítók oldlára is.

2010. márc. 28. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!