Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok, miért?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon szeretem a barátnőmet, lassan egy éve együtt vagyunk, nem csalna meg soha (ez tény), mégis iszonyat féltékeny vagyok, nem bírom elviselni ha más fiúkkal beszélget vagy más fiúval van... Mit tudok ellene tenni? Félek hogy elmarom magamtól.
2011. szept. 14. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

MOst erre mit kéne mondnai? Változz meg. Ennyi.

Nem fogsz tudni, előre mondom.

2011. szept. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Tiltsd el tőlük.Én is ezt csináltam xD
2011. szept. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit. Ha a barátnőd nyakában fogsz lógni folyton akkor bajban leszel, de nagyon.
2011. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok mint te. Baromira idegesít ha a barátom más csajokkal dumál (ő se csalna meg engem).

Én próbálok felülemelkedni a a dolgon, és elviselni, nem jó érzés de ez van.

2011. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet változni,én vagyok rá az élő példa.Betegesen féltékeny voltam!!!!(tizenéves koromban)

Egyszerűen el kell határoznod magadban,hogy holnaptól visszaveszel,de drasztikus mértékben.Rengeteg felesleges keserűségtől,idegességtől,gyanakvástól mented meg magad.Persze teljesen nem lehet megszüntetni,de egészséges határokon belül tudja bárki tartani.Ne hisztizz,próbáld nyugodtan kezelni!!

2011. szept. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Marha egyszerű a válasz! Azért vagy féltékeny mert nem bízol benne! Hidd el teljesen felesleges ezt tenned,csak ártasz a kapcsolatodnak! Ha akar akkor ugyis megcsal ha nem akkor nem! Ez egy ilyen dolog....


26/F

2011. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szeretet ne keverjük a féltékenységgel,mert a szeretet ad,a féltékenység csak a birtoklásról,és az önzésröl szól.

Szóval fordulj befelé,nézz magadba ismerd fel a hibát,és változz!

2011. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Énis dettó ilyen vagyok,bizok a barátnőmben tudom(báris remélem)hogy soha nemcsalna meg,de nem benne nembizok,hanem hogy mást nem érdekel hogy már van valaki az életében,és ki tudja ha egy koma lekapja egy buliba smárol stb...lehet hogy nem ő tehet róla,de szerintem ott már nemsok minden van magyarázkodni,főleg ha még engedte is.
2011. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!