Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim abszolút nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim abszolút nem tudja kezelni a pénzt. Változhat ez még?

Figyelt kérdés

Jól keres a barátom,de egyáltalán nemtud megspórolni semmit.Egyenlőre külön élünk,de tervezzük a közös jövőt.én minden havi béremből félreteszek és gyűjtögetem a jövőnkre,de ő 2kézzel szórja a pénzt ezért már hónap végén van,hogy kölcsön is kell kérnie.

Félek,hogy ha esetleg jön majd gyerek meg ilyenek akkor sem fogja tudni beosztani,és ezzel tönkremegy minden kettőnk között.

Sosem szerettem a párommal pénz miatt veszekedni,de kíváncsi lennék,hogy ment már tönkre házasság/kapcsolat a hülye pénz miatt?

minden véleménynek örülök!köszi!


2008. febr. 19. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, A házaságok nagyrésze a pénz miatt romlik meg.

Nem írtad mennyi ideje vagytok együtt. Nekem az ex férjem mikor megismerkedtünk szintén jól keresett, de egy fillérje nem volt. èn a diák melómból tudtam h´ütöt venni. Aztán azért mér jobban oda figyelt a pénzre, de ekkor nem hülyeségekre költötte, csak mondjuk egy nagyon drága sütöre vagy olyan drága autóra amit nem engedhettünk meg. szóval nem tudta beosztani a pénzt. miután össze költöztünk folyamatos anyagi gondjaink foltak, mert mikor lakást vettünk és berendeztük vett magának egy igen drága robogót is. már nem bulira meg haverokra költött, hanem normális dolgokra de nem mérlegelve az árukat.

El is váltunk.

A mostani párom a másik véglet elég spúr, és sok mindent nem enged meg magának, de ha kell össze spórolja mondjuk egy új börkanappé árát pár hónap után úgy hogy nagyon észre sem vesszük a kasszán, meg már most spórol a leendö gyerekei részére.

2008. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az első válaszadonak ,a legtöbb házasság a pénzügyi gondok miatt megy tönkre. probálj meg vele beszélni ezekröl a dolgokrol hogy ha baba lesz akkor mit akar, te tartsd csak el? egy gyereket nem olcso dolog felnevelni az iskolai dolgokrol meg nem is beszélve a tankönyvek meg ilyesmik sem olcsok és akkor jönnek majd az igazi veszekedések hogy te fizeted a számlákat a gyerek tankönyveit a kaját ő meg semmit. szeintem ha nem válltozik a helyzet ne vele tervezd a közös jövőt ha nem akarsz egy válást.
2008. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
vIGYE EL A FENE AZT A PENZT!!!ANYYI MINDENKIT TONKRETETT MAR!
2008. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőméknél szintén ez volt a helyzet...A csaj végletekig spúr, a srác 2 kézzel szórja az igen csak jó fizetését..

Barátnőm javasolta a srácnak, hogy írja össze mire költ egy hónapban..de pontosan..Pl. nem jobb-e melóba otthonról vinni meleg ételt, vagy szendvicset, mint minden nap 2000 Ft-okat egy kajáldában költeni? És ehhez hasonlókat..Itt azzal oldódott meg a gond, hogy pénzügyi kérdésekben az asszony hordja a nadrágot, és a srác is belátta, hogy ha kezdeni akarnak magukkal valamit az életben jobb spórolni..Amúgy fél éve házasodtak össze:)

2008. márc. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!