Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy bízzon bennem és úgy általában a nőkben?

Figyelt kérdés

Én 15 éves lány vagyok, a barátom 18 éves. Két barátnője volt eddig rajtam kívül, de mindkettő nagyon átverte és kihasználta őt. Nem mer megbízni bennem, mert fél, hogy én is ki fogom őt használni. Lassan fél éve vagyunk együtt, és én nagyon szeretem őt.


Hogyan tudnám elérni, hogy bízzon bennem? Ez a bizalom a női nem felé, ha azt látja, hogy nem bántom és nem verem át, szépen lassan magától visszaáll majd?


2011. máj. 29. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Vhogy így, ha sokáig nem vered át, akkor sztem elkezd majd bízni benned. Csak nehogy elkezdjen az egész női nemben bízni :)
2011. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van. Nekem elég rosszul esik, hogy nem tud bízni bennem, holott eddig nem adtam rá okot. Megértem azt is, hogy fél, hogy én is átverem. De engem is vert már át elég rendesen fiú és én mégis el tudok vonatkoztatni.
2011. máj. 29. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Akit többször is csúnyán átb.sztak, az soha nem fog újra megbízni az emberekben. Lehet, hogy szereted és nem vered át (ami alapvető lenne egy kapcsolatban) semmi biztosíték nincs rá, hogy fél, vagy egy év múlna nem fogok megcsalni, kihasználni stb. Talán nyitottabb lesz, de 100%-ig sosem fog megbízni benned és senki másban sem.
2011. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden ember más. Egyszerűen miért kell megbízni, vagy nem megbízni valakiben?!

Minden ember teljesértékű egy kapcsolatban, és bármikor Te is úgy dönthetsz, hogy otthagyod, és ezt ő is megteheti bármikor. Pont az adja egy kapcsolat szépségét, hogy ebben a szabadságban a két fél mégis egymás mellett van.

Arra, hogy mit magyaráz a bizalmáról, csak azt mutatja, hogy még nem tanulta meg megfelelően értékelni az emberi szabadság szépségét egy kapcsolatban. A lényeg az, amit tesz Veled, erre koncentrálj! És úgy tűnik melletted van, ez pedig a bizalom jele. Vedd úgy, mintha nem is mondott volna ilyet, add önmagad, és egyre közelebb kerültök egymáshoz. Ha pedig vége lenne egyszer a történetnek, az is csak természetes, ettől egy kapcsolatban nem szabad rettegni, főleg ezzel traktálni a másik felet.

2011. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!