Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek alig van önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek alig van önbizalma, pedig nagyon szép lány, mit tegyek, hogy legyen önbizalma?

Figyelt kérdés
semmi olyan nincs a múltjában amire ez ráfogható lenne. Tényleg nagyon szép lány. Régóta vagyunk már együtt és mindent megteszek érte, részemről nem szenved hiányt. Kb születésétől fogva önbizalomhiányos :S
2011. máj. 29. 22:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egy egészséges önbizalom-szint kell! Emiatt nem fog elhagyni. Hát, figyelj, dicsérd meg, hogy szép, vagy ami miatt nincs önbizalma... Amúgy.. ha alapból ilyen, akkor nem biztos, hogy megváltozik.
2011. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem csak elégítsd ki, utána az élet is szebb...

Az is jó ha elküldöd egy csoportba táncolni, mondjuk hastáncra vagy szervezel neki egy fotózást, legjobb képeket meg megveszitek vagy az is jó ha te leszel a fotós. Nekem is van egy ilyen képem bekeretezve. :)

2011. máj. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg beszélgessetek sokat erről.Legyen közös aktivitásotok, ahol segited, hogy legyen sikerélménye...innet adódik az önbizalom. Amúgy egyetértek az előzö válaszolókkal: nehogy úgy járj mint rengetek pasi meg nő.Rendes, megértő, kedves vagy felépül az önbizalma és utánna már jöhet a következő, mert te már unalmas kis kutyuli vagy...már bocs a pesszimizmusomért, de sajnos ellenpélda erre nem volt az életemben de kivánok neked több szerencsét.
2011. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!