Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanacsot szeretnek kerni?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacsot szeretnek kerni?! 18L/24F

Figyelt kérdés
Baratommal fel eve vagyok egyutt.2 eve ismerem kozelebbrol, es mar azota alakult ki folyamatosan a kapcsolat kozottunk. Neki is volt vkije, nekem is, de mi megis allandoan talalkozgattunk, kicsalt tolem neha egy par csokot. Es vegul eljott a pillanat, amikor nyilvanosan is egymas mellett lehetunk. O egy olyan ember az eletemben, akire szuksegem van. Viszont vannak problemak a kapcsolatunkkal. Minden egyes lepesemet tudja, ismeri, tud a kapcsolatunk elotti kapcsolataimrol is es minden cselekedetemrol (jo, rossz). Ez is befolyasolja egyreszt, hogy neha nem mukodik jol, mert tettem olyan dolgokat az eletben, amire magam sem vagyok buszke, de o vegkepp. Kinem allhatja az elozo baratomat, es folyton vele szurkal. A fel ev alatt egy uj embert faragott ugymond belolem. Rengeteg elvarasa volt/van velem szemben aminek en eddig alltam elebe. Viszont kicsit mar kezdett nekem is felgyulni a sok elegedetlensege, es egyre tobbet akar. Apro dolgokon veszekszunk olykor olykor. Nagyon hirtelen lazad fel. Velem az a problema, hogy nagyon erzekeny vagyok es hogyha szurkal, es goromba attol nagyon ki tudok akadni. Nem akarom elvesziteni, mert borzasztoan szeretem. O is szeret, ehhez nem is fer ketseg. Csak akadnak ezek a hullamvolgyek. Es. A kerdes az hogy jo-e ez igy?! Hogy alavetem magam minden kersenek (parancsanak)?! Neha azert vagyom a regi eletemhez vissza, hogy ugy legyen ahogy en szeretnem, nem pedig ahogy o elvarja. Szoval hogy onmagam lehessek!
2011. máj. 30. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Akkor még most szakíts vele. A szerelem ugyanis önmagában nem elég ahhoz, hogy két embert hosszútávon összetartson.
2011. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
.......... mi lenne ha talán beszélnél vele erről az egészről?
2011. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem jó kapcsolat az, amiben nem lehetsz önmagad! Persze kompromisszumokat kell kötni, de az nem úgy megy, hogy ő megmondja, milyen legyél, te meg próbálsz alkalmazkodni.

Az is elég gáz, hogy a volt barátoddal piszkál a párod. Annak mégis mi értelme? Változtatni már nem tudsz rajta, szóval olyan, mintha egyszerűen csak bántani akarna. Vannak olyan emberek, akik úgy tartják fenn a saját önbizalmukat, hogy a másik emberét "nyomják lefelé". Önző, és felnőtt emberhez nem méltó viselkedés. Szerintem lépj ki ebből a kapcsolatból, mert bármennyit változnál, neki sosem leszel elég jó.

23/L

2011. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem a szakításhoz kell egyből folyamodni. Ezt meg kéne beszélnetek! Szerintem lehet féltékeny az előéleted bizonyos dolgaira, vagy épp ami nem tetszik neki benne azt akarja megelőzni nehogy újra megessen.
2011. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt vele meg kéne beszélned. Kettőtökről van szó. Változni csak akkor fog, ha tudja, mit kell változtatnia. A véleményem viszont az, hogy azokban a dolgokban, ami elrontja a kapcsolatotokat, egy ember igazából nem tud változtatni, mert azok, nálatok legalábbis, alaptermészet jellegűek. De hátha. Bár tévednék. Mindenesetre ne várd meg, míg nagyon kikészülsz a nagy szerelem mellett.
2011. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!