Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ÖRÖK KÉRDÉS: Mi a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÖRÖK KÉRDÉS: Mi a helyes gondolkodásmód? 1. Soha nem feladni, újra és újra próbálkozni a csaj meghódításáért, harcolni, még ha kilátástalan is.

Figyelt kérdés

...vagy:

2.: Nem foglalkozni vele, hagyni elmenni mert nem szabad ráakaszkodni.


Hozzám az 1-es áll közelebb, de valahogy még egyik se vált be igazán... az irritál nagyon, amikor egy olyan lányismerősöm, aki egy elkényeztetett kiscica, aki bárkit megkap, akit akar, mert olyan jól néz ki, kiírja fb-re, hogy töketlen az, aki bedől annak, hogy hagyjuk elmenni, mert harcolni kell a választottunkért mindenáron.

Ő aztán marhára tudhatja... szerintem az életben nem kellett még senkiért harcolnia, mivel egyet füttyent és húszan ott teremnek a lábai előtt...

18/F


2011. máj. 30. 17:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%

Egyetértek az előttem szólóval, ha zaklatjuk a csajt, akkor totálisan szánalmasak leszünk a szemében.

Én most a 2. variációt próbálgatom, talán a hiányom felértékel engem az ő szemében és rájön, hogy vissza akar kapni, ha nem akkor is megmarad a méltóságom, azzal hogy nem zaklattam a sablonos "hiányzol, fogadj vissza, beszéljük meg" üzenetekkel.

2011. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a kettő között kell valahol lavírozni. Ha visszautasítanak, jobb ha az ember megtartja a méltóságát. Férfiak vagyunk, meg kell tanulni emelt fővel viselni az elutasítást, még ha fáj is.
2011. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

kicsit másképp megközelítve:

Sok visszahúzódó srác nem mer eléggé próbálkozni, pedig nem lennének esélytelenek.Én is így vagyok most egy fiúval, néha alakul aztán lelép és napokig egy szót se váltunk..ezzel engem is elbizonytalanít, hogy próbálkozzak vagy nem, szal határozottan!

2011. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy olyan kérdés, amiben ott van a kész válasz: ha bele vagy esve akkor úgysem fogod tudni megcsinálni a 2. pontot. Ha meg nem vagy beleesve, akkor meg úgysem fogod megcsinálni az 1. pontot.
2011. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A kettő között. Mérlegelni, melyik cél mennyi fáradságot ér meg.
2011. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A 2-es pontot javaslom. Ha egy lanynal nincs eselyed es Te nem szereted, jobb hagyni az egeszet es keresni egy masikat. Ha viszont tenlyeg szereted/szeretted, az a minimum hogy elfogadod a donteset es elenged, meg ha nagyon faj is.
2011. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!