Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ÖRÖK KÉRDÉS: Mi a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÖRÖK KÉRDÉS: Mi a helyes gondolkodásmód? 1. Soha nem feladni, újra és újra próbálkozni a csaj meghódításáért, harcolni, még ha kilátástalan is.

Figyelt kérdés

...vagy:

2.: Nem foglalkozni vele, hagyni elmenni mert nem szabad ráakaszkodni.


Hozzám az 1-es áll közelebb, de valahogy még egyik se vált be igazán... az irritál nagyon, amikor egy olyan lányismerősöm, aki egy elkényeztetett kiscica, aki bárkit megkap, akit akar, mert olyan jól néz ki, kiírja fb-re, hogy töketlen az, aki bedől annak, hogy hagyjuk elmenni, mert harcolni kell a választottunkért mindenáron.

Ő aztán marhára tudhatja... szerintem az életben nem kellett még senkiért harcolnia, mivel egyet füttyent és húszan ott teremnek a lábai előtt...

18/F


2011. máj. 30. 17:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

napietus


Mi az a a "Jóisten"? :)


Amúgy, de igen, van olyan, hogy az ember benne van a helyzetben, és bárhogyan próbál, nem múlnak el az érzések. Azok egészen addig ott vannak, amíg a forrásuk, a szerelem esetében a másik emberi lény jelen van.

2011. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 napietus ***** válasza:
ja, néha mintha nem beszélnék a nyelvet...
2011. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Wow, ennyi válasz ennyi idő alatt! Ez igen!

Várom a továbbiakat!


"De te nem vagy benne abban a 20-ban. Akkor meg mit számít az, hogy mit írogat ki a... hová is? No mindegy. "


Lemaradtam valamiről?

2011. máj. 30. 18:14
 14/26 anonim ***** válasza:

ma 18:14


Nem tudom, mire vonatkozik a kérdésed. :D

2011. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nem értem az idézett hozzászólást.
2011. máj. 30. 18:16
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te nem vagy benne abban a 20-ban, aki ott terem a lábai előtt, mert neked nem kellene olyan nő, aki nem tudja, mit jelent megdolgozni valamiért/valakiért.
2011. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

"Tehát te nem vagy benne abban a 20-ban, aki ott terem a lábai előtt, mert neked nem kellene olyan nő, aki nem tudja, mit jelent megdolgozni valamiért/valakiért."



Már értem.


Nos az a helyzet, hogy az elején én voltam a legeslegszerelmesebb belé. Iszonyúan bele voltam habarodva. De más volt még akkor. Ártatlan kislányként érkezett hozzánk, bájos volt, kedves. Bár lehet, hogy csak nem ismertem eléggé. Adtam neki pár elég ügyetlen jelzést, de még ha ezeket megértette is, akkor se adta jelét.

Aztán összejött valakivel, akit utálok. Miután szakítottak, nagyon megváltozott, mostmár teljesen más, mint az az egykori kislány. Ma már ha "ingyen" felkínálná magát, sem kéne. Már nem is látom szépnek. Tucatlány lett ő is.

2011. máj. 30. 18:21
 18/26 anonim ***** válasza:
63%
Egyértelműen a 2. A lányoknak csak a külső számít, ezért ha elsőre nemet mond, később is nemet fog mondani, akárhogy próbálkozol.
2011. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, létezik egyfajta hozzállás, amikor az ember fia(lánya? :)) átesik az élete első csalódásán. Ez jellemzően a "megcsalt kidobott a csajom, tehát minden nő k*rva, és úgy is fogom őket kezelni" mentelitás. Ezen nagyon sokan átesnek egyébként, és szerintem sok nőnél is jelen van.
2011. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
56%
Minek próbálkoznál ha megmondta hogy nem érdekled? Attól hogy idegesítően zaklatod senki se jár jól mert úgy se fog megváltozni a véleménye te meg vergődsz mint egy kutya. Ezért a 2.
2011. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!