Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarhat valamit tőlem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit tőlem ez a fiú? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy 11.es srác. Szerintem a suli legjobb pasija. :)

Az a lényeg, hogy egy pár napja dumáltam vele suliban és nagyon aranyos volt. Aztán diáknapon ő volt a főszervező és mondta hogy nem akart kihívni megszivatni, nem akart kellemetlen helyzetbe hozni, bár motoszkált a fejében. Illetve odajött hozzám átkarolta a derekamat és megkérdezte hogy leadtam-e már a zenéket. Folyamatosan küld üzeneteket facebook-on, amikben arról kérdez, hogy vagyok, milyen volt a napom meg hogy tetszett ez meg az. :)

Szerintem tudja magáról hogy ilyen jól néz ki és a suli lányainak a fele belé van esve és nekem is tetszik:)

Lehet hogy minden lánnyal ezt csinálja vagy tényleg akar valamit tőlem? Bocsi egy kicsit hosszúra sikerült

15/L


2011. máj. 30. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, csak hízeleg a lelkének ha futsz utána.
2011. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ebből amit leírtál azt szűröm le hogy nem vagy neki közömbös :) írj neki te is, érdeklődj iránta ahogy ő is teszi veled aztán majd alakul a dolog ahogy kell neki :)
2011. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nálunk is volt ilyen... mármint úgy volt h én idén érkeztem új suliba (12be) és akkor ott volt egy srác... már rögtön megtetszett és tök kedves volt velem, leveleztünk, szemeztünk, tökjól elbeszélgettünk meg minden és azt hittem majd lesz is valami *o* de később megtudtam h minden új csajra nyomult ott és egy csomó lánnyal volt már a suliban.

ezzel nem akarlak elkeseríteni mert lehet h a te "fiúd" más és sok sikert kívánok hozzá hátha nálatok majd lesz valami ^^

2011. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!