Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik férfi tipus jőn be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfi tipus jőn be nektek jobban? (20-30as korosztály)

Figyelt kérdés

1.felszabadult,partyarc,gátlástalan,jólöltözött mindig menő dolgokban benne levő, életbe fejest ugró, nem tervező hanem spontaneitást kedvelő...


2.rendes,normális,szorgalmas,kicsit feszengős,kicsit visszafogott,tudományokat,állatokat kedvelő,kirándulós,inkább aranyos mint macsó


PS. Mindkettő a jóképü kategoriába tartozik.


2011. máj. 31. 16:08
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"A 2 összegyúrva"


Magamon észrevettem, hogy nem igazán jön össze mindkettő.2es kategória az enyém azzal ötvözve, hogy felszabadult vagyok társaságba, de nem mindig és partyarc tudok lenni bulikba, de beválalós mégse vagyok a csajokkal, vagyis nem birom odatáncolni magam valamelyik csajhoz és odadörgölni magam hozzá...tehát csak félig vagyok gátlástalan...körülménytöl függ.Tehát ha valaki lát engem egyes körülményben azt hiszi teljesen laza vagyok más helyzetben meg hogy visszafogott...

2011. máj. 31. 16:23
 12/24 A kérdező kommentje:
Ti csajok mindig az ideálokban gondolkodtok.Én azt kérdeztem, hogy melyik a kettő közül, ha kéne választani.
2011. máj. 31. 16:34
 13/24 anonim ***** válasza:

Tipikusan a 2. számú. Nekem egy olyan férfi tökéletes lenne.

A bulizós partyarcokat nem kedvelem.


Egy szintén 2-es típusú lány:)

2011. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

ma 16:19 vagyok. Szerintem kicsit félreérthetőek a válaszok, de ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy ideálokban gondolkozunk. Hanem sokan azért mondjuk a kettő keverékét, főleg mi, akiknek már van párunk, mert ritka az olyan ember, aki konkrétan megfelel egy-egy ilyen felsorolásnak.

Olyan is van, hogy valaki megfelel pár tulajdonságnak az 1-esből és párnak a 2-esből, mások meg egyáltalán nem jellemzőek rá.

Pl. felszabadult, spontán, az életbe fejest ugró, de rendes, szereti az állatokat, a kirándulást és aranyos, ugyanakkor nem nagyon érdekli, hogy divatosan öltözzön, nem gátlástalan, nem érdeklik a tudományok és nem feszengős.

2011. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a többség az álltalában ilyen kategoriákba sorolható...vagyis ha rendes és visszafogott sok esetben feszengős is és nem partyarc.1.es kategoriaba tartozó pasik beválalósabbak a 2.es kategóriában viszont kevésbé azok.Aki partyarc az sok esetben nem szorgalmas hiszen a tanulás,komoly dolgok gyakorlása (karier épités) stb. feszültséget nyom az emberbe....Ellent lehet nekem mondani...Nem beskatujázni akarok senkit, de szerintem nagyjából igy van a valóságban, nem az állomvilágban ahol válógatjuk ami nekünk tetszik a baloldali és a jobboldali kirakatból a kellékeket.Nehezen képzelek el agysebészeket hogy keményen buliznak...de meglehet cáfolni, nem bántani akarak bárkit is...
2011. máj. 31. 17:02
 16/24 anonim ***** válasza:
Bár hallomásból tudom, de tudtommal az orvosisok buliznak a legdurvábban általában az egyetemen. Nem mindenki, de náluk szoktak a legextrémebbek lenni... Lehet, hogy szakmai ártalmi stressz vagy nemtom :D
2011. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

ma 17:02

Csak azért tudok neked valamennyire ellentmondani, mert konkrét embert jellemeztem fentebb, úgyhogy tényleg van olyan, hogy a kettő keveréke (több éve a párom, úgyhogy volt időm megismerni). De abban azért nem vitatkozok, hogy nagy általánosságban tényleg be lehet sorolni az embereket különböző típusokba.

De az biztos, hogy nem zárja ki például a felszabadultság, a spontenitás a szorgalmat (pl. a munkahelyen, a ház körül), az aranyosságot, vagy az állatok szeretetét. Sőt, még a kirándulást sem. :)

Az előtted író voltam.

2011. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17:18 kieg.: De nőknél is így van, főleg ha nem tinikről beszélünk, hanem kialakult egyéniségekről, minket sem minden esetben lehet beskatulyázni egy-egy típusban, sokszor több jellemző keveredik bennünk.
2011. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

én voltam, aki azt mondta, a kettő összegyúrva... sajnos nekem külön külön egyik sem tetszene, egyformán nem lenne esélyük, ezért mondtam, h mindkettő, mert számomra az az ideál, valóban, ahogy mondtad... de szerencsémre elég sok ilyennel találkoztam már és jelenleg is egy ilyen kettőből összegyúrt férfi a párom :)


egyébként lemaradt: 21/L

2011. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
egyik se, inkább a könyvmolyok
2011. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!