Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet szerelem 11 év korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelem 11 év korkülönbséggel? Én 18 vagyok és lány

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az, hogy lehet e szerelem egy 18 éves lány és egy 29 éves pasi közt?

Az említett pasi apukám kollégája, és nagyon bele vagyok zúgva. Ő mindig nagyon kedves velem, és olyan édesen mosolyog ha lát :) Vélemény?

előre is köszi mindenkinek :))


2009. ápr. 20. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Persze:) HOgyne leehtne:P a szerelem nem ismer határokat:P
2009. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
nem a kor a lényeg, a szerelem nem válogat.
2009. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
:) És szerintetek Ő is szeret engem? Mert mindig olyan édin mosolyog ha lát, meg mindig nagyon közel áll hozzám:D mármint szó szerint :D
2009. ápr. 20. 20:44
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes lehet az ember. Csak az a kérdés hogy, az a szerelem igazi szerelem-e? Vagy csak pusztán testi vonzalom.
2009. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt ki kell deríteni:P de leeht nem fogja majd mondani mert apud munkatársa...
2009. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát én úgy érzem hogy részemről igazi.. 2 éve tart már :D csak attól félek, nem plátói-e ez inkább?:(
2009. ápr. 20. 20:46
 7/21 A kérdező kommentje:
igen, erre én is gondoltam hogy amiatt fél ha ő is.. :D Pedig apu nem olyan... Sőt, még ahogy ismerem örülne is:P
2009. ápr. 20. 20:47
 8/21 A kérdező kommentje:
Jah és még egy kérdés: hogyan lehetne kideríteni hogy ő mit érez? :)
2009. ápr. 20. 20:50
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Párom és köztem 17 év a korkülönbség, sok éve élünk boldog párkapcsolatban, már nem is kívánunk más mellett megöregedni, tökéletes az összhang, ugyanúgy vannak viták ahogy máshol, de soha nem fekszünk le anélkül hogy meg ne beszéltük volna. Ne a korkülönbséggel foglalkozz, ez ma már nem számít, hanem inkább azzal hogy tudasd vele tetszik neked. Szerintem inkább amiatt nem mer lépni mert fogalma sincs tetszik neked. Azért puhatolózz előtte, mert lehet csak azért mosolyog mert egy aranyos lánynak tart, de ha nem akkor lépj te. Tegyél kétértemű megjegyzéseket, sőt ha apukádon kívül van más ember aki közös ismerős és jóban vagy vele, neki elmondhatod hogy tetszik és tudakozódjon ő.
2009. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezni tőle négyszemközt? :D
2009. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!