Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bnőm korához képest nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnőm korához képest nagyon érett, de még csak 16, és együtt van egy 34 éves sráccal, aki viszont még kicsit kölyök. Nekem akkor is fura. Ti mit mondotok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 22:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a 34 éves az "kölyök" a barátnőd meg érett nő:D az is lehet, hogy a barátnőd túlságosan érett ehhez a kapcsolathoz.


remélem értetted az iróniát...

2011. jún. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Abszolút nem gáz. Nekem a 20 körüli csajok jönnek be. 30/F
2011. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Dottorre ***** válasza:

A szerelem nem korfüggő. Nekem is van olyan ismerősöm aki 14 volt amikor összejött az akkor 36éves pasijával, most 6. éve vannak együtt, a csaj neveli a pasi gyerekeit, és még mindig szeretik egymást. Akkor nagyon meg voltam rökönyödve, és felháborodva, mint sokan itt, de az élet őket igazolta.

Egyébként pedig a legtöbb ilyen nő apa-komplexusban szenved, nem csak a párt keresik egy férfiban. Ugyan ez igaz a fiatal srácokra is akik jóval idősebb nőkkel kezdenek. Ennek elég hosszú pszichológiája van, amit most nem szeretnék leírni, de a lényeg, hogy szerintem, ha jól érzik magukat együtt, hát tegyék.

Ez nem jelenti azt ,hogy neked is ilyen korú sráccal kell majd kezdeni. Ne legyen ez trend, neked valószínűleg egészen más személyiségfejlődésed volt és más behatások értek, így te maradsz a saját korosztályodnál, ami különben szerintem is szerencsésebb dolog.

2011. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!