Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám magam túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magam túltenni rajta?

Figyelt kérdés

Több mint 1 évig jártam egy sráccal.Nagyon szerelmes voltam belé,tényleg.Úgy érzem sokat törődtem vele és tettem érte.Mégis átvágott,hazudott nekem,összetörte a szívem és otthagyott egy másik csajért,akinek még a szeme sem áll jól.

A probléma az,hogy úgy érzem még mindig szeretem.Már több hónapja történt ez és valahogy mindig eszembe jut.Vannak olyan napok,amikor nem is gondolok rá,de aztán valami mindig eszembe juttatja.Tudom,hogy hülyeség,régebben én sem értettem azokat az embereket,akik nem tudták magukat túltenni egy kapcsolaton,de most hogy én is ebben a cipőben járok...szörnyű érzés.

Szeretném ha adnátok tanácsot,hogyan felejthetném el vagy mesélnétek a saját tapasztalatitokról,mert ez az érzés megőrít és úgy érzem nem lesz soha senkim már.

17/L


2011. máj. 31. 23:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi MKs. Igazad van zsák a foltját megtalálja.Megfogadom a tanácsod,szépítkezek és próbálok eljárni társaságba.
2011. jún. 4. 11:34
 12/12 MKs ***** válasza:
Igazán NM!
2011. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!