Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnő mindig a szerelmén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnő mindig a szerelmén log és én úgy érzem mintha már velem nem is foglalkozik. Mit tegyek? Ja és hogyan csináljam azt hogy már ne legyenek már egymásba esve?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Fogalmazás 5* :)

Kifejthetnéd legalább hogy Te ki vagy ebben az egész kapcsolatrendszerben :D

2011. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

óóó tetszik neked a barátnőd?? féltékeny vagy rá? beleszerettél ?? :)


nincs egy kis lesbi hajlamod?? nem ciki ha van!

2011. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem te nagyon gáz vagy mivel ő most a szerelmével szeretne lenni nem veled akor mért logsz rajta .fogd fel hogy nem te vagy az elsö
2011. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1. Te kb 15 éves lehetsz, vagy annyi se, semmit sem tudsz a párkapcsolatokról, ebből a 2 mondatból lehet szűrni.

2. A barátnőd, nem is igazán a barátnőd, ha nem támogatod a párkapcsolatában, hanem az önös érdekeidet nézed.

3. A csillagokat is lehozhatod az égről, egy barátnő sohasem fog olyan fontos lenni, mint az ember a párja.

2011. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gratulálok, nagyon ügyesen bemutatkoztál. az mit jelent, hogy nem foglalkozik veled? mármint azért beszéltek naponta/kétnaponta? ha nem, akkor mondjad neki, hogy rosszul esik, ha igazi barátnők vagytok, akkor megoldjátok. bár szerintem nem lehettek ti olyan nagy barátnők, ha szét akarod őket választani... egyébként hány éves vagy? 13?
2011. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!