Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátnőmmel, mert ma volt a szülinapja, de nem tudtuk megtartani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

17f vagyok a lány ma lett 16.

És a mamájához kellett mennie de ő ezt az utolsó pillanatban tudta meg és én meg már hetek óta mondtam neki,hogy a szülinapján ne csináljon programot,mert szeretném,ha együtt lennénk.

Vettem neki ezüst gyűrűt,milkát stb.. és akkor felhívom ma délután,hogy merre van és akkor benyögi,hogy a mamájánál..-.-"

Tiszta ideg voltam le is ordítottam a fejét,hogy mért ment el mikor ezt a napot vártam hetek óta :/

Erre ő meg elkezdett sírni és most nagynehezen megbeszéltük,hogy holnap suli után kimegyünk,de akkor is nekem ez szar :/ Én akkor akartam amikor az van nem 1 nappal utána...

Főleg úgy,hogy ma direkt siettem haza,hogy vele legyek....


2011. jún. 1. 21:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

Ez az élet iskolája,és te megbuktál a vizsgán.


Téged még pótvizsgára sem engednélek,mert az ilyen f@szok később már meg is ütik a lányt ha valami nem tetszik!

2011. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%

Mekkora egy gyökér vagy....legközelebb fogd vissza magad, most meg kérj bocsánatot és örülj ha nem b@sz ki az idióta ezüstgyűrűddel meg a milkáddal együtt a f@szba..a szülinapján sírásig ordibálni egy 16 éves lánnyal mert el kellett mennie a mamájához. Te normális vagy? mit gondolsz kik vagytok ti így tiniként? Nem gondolod hogy a család az első és valószínűleg a szülei meg a mamájáék akarták felköszönteni a szülinapján te szerencsétlen? Másik nap miért nem jó?


Ja és ha igazán tökös gyerek lennél, és ennyire készülnél, akkor nem besz@ri módra a csajnak mondogatnád hogy így meg úgy tervezzen, hanem a szüleivel beszélnél titokban hogy te mit tervezel a szülinapjára és megkérnéd őket, hogy pont aznapra ne tervezzenek más programot. Aztán ha megengedik akkor oké, de nem így. vedd már észre magad..

2011. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyi. Értem, hogy csalódott voltál, amiért nem jött össze, amit terveztél. Örömet akartál szerezni neki, készültél rá, aztán keresztülhúzták a számításaidat.

DE. Egyrészt nem az ő hibája, nem ő találta ki. te magad írod, hogy mennie KELLETT és az utsó pillanatban tudta meg. Innen kezdve mit is vethetsz a szemére? Talán ő is jobban érezte volna magát veled, de így alakult. (Arról nem beszélve, hogy a nagymamája is szereti őt, talán éppúgy készült rá, hogy megünnepelje, mint te.) Szegény lánynak épp elég rossz volt ez így is, nem kellett volna bántani. Ha tényleg örömet akarsz neki szerezni, először arra gondolj, milyen érzés lesz neki, amit mondani fogsz. A helyében neked sem esett volna jól, ha a saját szülinapodon még jól le is ordítanak amiatt, hogy kedved ellenére azt teszed, amit muszáj.

Kérj tőle bocsánatot, és holnap nagy csokor virággal is lepd meg az ajándékok mellett!!

2011. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg, hogy a barátnődnek nem csak te vagy, hanem van családja is, mint ahogy neked is nyilván van. És te is fontos vagy neki, de a családja is az. Az az egy nap meg igazán nem számít. Nem az a fontos, hogy mikor adod oda az ajándékot. Kérj tőle bocsánatot, amiért elrontottad a szülinapját és legyél türelmesebb, megértőbb és kevésbé önző. Tiszta jóindulatból mondom.


23/l

2011. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
Az a baj,hogy ti lányok mindíg beszopjátok ezt a csokor virág+megváltozok mesét...
2011. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szopjuk be. Szimplán közlöm, hogy feldughatja a virágját. Nehogy azt hidd, hogy minden lány ilyen naiv...
2011. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
te egy kib*szott nagy segg.fej vagy, a csaj helyében lelépnék mellőled egy ilyen után az 100..... :/
2011. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszi
2011. jún. 1. 23:07
 19/20 anonim ***** válasza:
91%

Mindegyik az volt!


Szénné lettél oltva!:)

2011. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
lehet h ő sem feltétlen akart a mamához menni, de ezt illik, és nyilván illedelmes...mégse mondhatja azt h: mamika húzzál már most a pasimmal leszek..
2011. jún. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!