Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szükség vagy egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükség vagy egyáltalán szerelemre? Van bármi értelme is?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 18:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Te mostanában nagyot csalódhattál.
2011. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 fibbrizzo ***** válasza:
kicsit felsd ki mért is kérdezed
2011. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 szamóca.. ***** válasza:

nincs.

de ez nem kívánságműsor:D

2011. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Van. Másnak.

Én speciel nem tudok, képételen vagyok, nem merek, tökmindegy.

Meghagytam másnak, nálam ment a levesbe a témakör.

:)

2011. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szerintem előbb nyerném meg az ötöslottót 6szor egymás után, mint, hogy találjak valakit akivel egyáltalán érdemes lenne belekezdeni egy kapcsolatba, vagy aki egyáltalán Velem kezdene. Ha találnák is akkor biztosan lenne valami gubanc, és vége lenne.
2011. jún. 2. 18:14
 6/20 A kérdező kommentje:
Egyedül meg az ember éli a világát és lehetne boldog is, egyedül a felesleges szerelem kajtatás helyett.
2011. jún. 2. 18:15
 7/20 anonim ***** válasza:
Én voltam egyedül is, akkor is jól éreztem magam, most szerelmes vagyok és sokkal jobb. De kinek-kinek ízlése szerint.
2011. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem szóról mindenkinek az jut eszébe,hogy tökéletes. Tökéletes párok,tökéletes kapcsolattal,családdal,házasság,miegymás.De valójában nagyon kockázatos.Aki sokat csalódott,az nyílván tudja,hogy mennyire nem éri meg a sok fájdalom miatt. Mert a fájdalom erősebb mint a szerelem :-)A sok jót és szépet könnyen elfeledjük,na de egy megcsalást,egy szemétséget,átverést sose!

Nekem elég is volt már belőle :D nem kell.

2011. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel te egy elég megkeseredett, csalódótt ember lehetsz! És ezt nem rosszból írom! Igeni szükség van a szerelemre, egy társra, akire mindig számíthatsz, aki ott van veled-melletted. Aki mellet jól érzed magad! A szerelemben nem az értelmet kell keresni, hanem, hogy boldog vagy-e azzal, az mellett akivel együtt vagy! A szerelem egy idő után átalakul szeretetté, tiszteletté, kötödésé, ami a szerelemnél is erősebb! Ha te úgy gondolod, hogy nincs szükséged szerelemre, akkor ne nyiss kapcsolatot. Egyszer úgyis rád talál majd a szerelem, és akkor fel nyílik majd a szemed, hogy milyen jó dolog is a szerelem :)
2011. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkor majd jön amikor kell, de felőlem nem kell jönnie senkinek. Egyedül kell boldognak lenni, nincs szükségem senkire. Aki eddig nem jött arra meg főleg nincs szükségem. Ott rohadjon meg ahol van.
2011. jún. 2. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!