Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Türelmesnek kell lennem ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Türelmesnek kell lennem ugye?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta vagyunk együtt. hirtelen kezdődött az egész, és nem is számítottam semmi komolyra.

ma mondta h nem tudja mit akar, nem akarja hogy szenvedjek. mivel neki most első a tanulás, munka és saját maga (egész eddigi életében másokkal foglalkozott h nekik mi a jó, és nem magával. most el akar járni sportolni, kikapcsolódni stb).

szóval per pillanat nem lehet neki az első, én ezt meg is értem, mivel fontos a suli és a meló nagyon.

és persze mikor mondja h most tanulnia kell akkor mondom neki h rendben akkor halasszuk el a találkát. de a hangomon viszont más hallatszik. és ma mondta h nem akarja h ez miatt szenvedjek .

de telefonon minden nap 30-40 perceket beszélgetünk, igaz valamikor csak 2-3 naponta találkozunk.

ha türelmes leszek akkor lehet esélye ennek a kapcsolatnak? vagy inkább hagyjam? de én most érzem először azt h szeretek valakit, és nem szeretném ha ez elveszne..


két huszon éves


2011. jún. 2. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes. Ha később több esélyed lenne, akkor lenne most is. Ne árts magadnak ezzel. Ha akarna tudna rád is időt szakítani, de nem akar. Ez hülye kifogás. A szerelem pont az önzőségről szól. Azért vagyunk a másikkal, mert nekünk az jó. Neki nem jó. Sajnálom.

20/l

2011. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
IGEN!
2011. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"igaz valamikor csak 2-3 naponta találkozunk."


Talalkozzatok csak heti 2x most egy darabig. Adj neki tobb legteret, es eselyt hogy hianyozz neki. Kicsit lepj hatra es ereztesd vele hogy picit eltavolodsz. Par napig ne talalkozzatok, es utana hagyd hogy o kezdemenyezzen randit. Neha ha mar hianyzol neki jobban, es szeretne veled talalkozni, utasitsd vissza udvariasan, hogy sajnos mas lemondhatatlan programod van, de egy utana levo nap talalkozhattok.

Ha tobb szabadsagot hagysz neki, es eselyt hogy kicsit vagyakozzon utanad, esetleg erzi, hogy elveszithet, akkor meg van remeny hogy ezt megmentheted.


De ezt a strategiat ne csak 1 hetig tartsd, hanem 1-2 honapig, mert kulonben utana o ismet hatralep.

2011. jún. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.

akkor megpróbálom azt amit az utolsó válaszoló írt. remélem összejön, és hiányozni fogok neki.

jajj viszont azt elfelejtettem mondani, hogy egy cégnél melózunk, így elég sokat látjuk egymást, ígaz ott csak köszönünk és mosolygunk egymásnak más nincsen közöttünk.

2011. jún. 3. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!