Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon idővel változni fog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon idővel változni fog a helyzet és többet leszünk együtt?

Figyelt kérdés
Kilenc hónapja vagyok együtt a párommal, napról napra egyre jobban szeretjük egymást és minden rendben van köztünk, egyetlen dolgot leszámítva. Keveset találkozunk, legalábbis nekem kevés. Nagyon nehéz összeegyeztetnünk a találkozókat, munka-barátok-intézni valók mellett néha van, hogy hetente csak kétszer tudunk találkozni, plusz hétvégén. Tudnánk sűrűbben is találkozni, de van a baráti társaságában egy ember, akinek nincs barátnője és folyton kitalál valamit (autószerelés, lakásfestés, költözés ... stb.) Csak a párom létezik számára, mint barát és teljesen ráakaszkodik, ami számomra már nagyon zavaró néha. A párom próbál mindkettőnkre időt szakítani és nagyon megértő, ha felhozom neki a témát, de látom rajta, hogy a barátját sem akarja megbántani. Nem kívánom el tőle, hogy válasszon köztünk, hiszen a barátság nagyon fontos dolog (ahogyan nekem is vannak barátaim). De volt már, hogy itthon vártam és jött a telefon, hogy a barátja lerobbant a kocsival és érte kéne menni, ezért késni fog. Órákig vártam rá. Érzem, hogy a barátja szinte féltékeny rám (mielőtt megismerkedtünk, állandóan együtt mentek mindenhova). Talán attól fél, hogy elszeretem tőle az egyetlen barátját? Ostobaság! A nővérem azt mondja, legyek türelmes és idővel megoldódik a problémám, de néha olyan nehéz és bosszantó. Minden teljesen rendben van köztünk, imádjuk egymást, mégis itt ülök most is egyedül :(
2011. jún. 2. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a hetente 1-2 alkalom, meg a hétvége neked kevés? nem kell minden nap egyutt logni, az nem jo hosszutavon :S
2011. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, az én páromnak is van egy ilyen barátja. Azt tudom javasolni, hogy próbáld te is kicsit jobban megismerni ezt a barátot, ha esetleg féltékeny is rád, akkor bebizonyíthatod, hogy nem is vagy olyan rossz, csak ez a dolgok rendje, hogy ti egymásra találtatok. Plusz ha jobban megismered, csinálhattok közös programokat is, amikor mind együtt vagytok, vigyél te is barátnőt, és akkor a pároddal is lehetsz és a barátaitok sem érzik magukat kirekesztve.
2011. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Hát szerintem elég gáz hogy a barátja ugyan olyan fontos mint te!:S
2011. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztató szavakat, főleg az első két hozzászólóét.

A harmadik hozzászólásra csak annyit, hogy én sem teszek különbséget a párom és a barátaim között, mivel a barátaim már szinte a családtagjaim több mint tíz éve, ahogyan a páromnak is a barátja már tizenöt éve a legjobb barátja. Ha majd együtt élünk és családunk lesz, akkor joggal várhatom el, hogy én legyek a fontosabb, de szerintem a legnagyobb butaság, ha valaki választás elé állítja a párját ilyen esetben. Egyszerűen csak hiányzik, mert nincs velem...

2011. jún. 2. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!