Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek kihűlt kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek kihűlt kapcsolatomért?

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyunk együtt.Egy ideje úgy érzem teljesen elhidegültünk egymástól. Ő úgy tesz, mintha minden rendben lenne, bizonygatja, hogy szeret, és nem hajlandó semmilyen problémánkat megbeszélni. Az utóbbi időben rajtakaptam, hogy az interneten flörtölget, leveleket ír másoknak. Azt állítja, csak szórakozik. Rosszul esik, de nagyon szeretem. Bennem lehet a hiba, hogy más lányok társasága is kell neki? Mit tehetnék a kapcsolatunkért? Teljesen tanácstalan vagyok...
2011. jún. 3. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
minden képpen beszélnetek kéne erről.Ha meg nem hajlandó mond meg neki hogy így időre van szügséged legyetek kicsit külön lehet akkor majd ráébred elkezdesz neki hiányozni és tudtok majd beszélni.Vagy szervezzetek programokat frissítsétek föl az emlékeket vegyél pár új ruhát szexben is próbáljatok ki valami újat.De minden kép beszélnetek kell!
2011. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy nála kihűlőben van a szerelem, de még menthető. Csináljatok új programokat, újítsátok meg az együttléteket. Ez még segíthet.
2011. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!