Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebben a helyzetben? 19/F

Figyelt kérdés

Helyzet a következő: adott 2 lány és én..egy 19 éves fiú. Mindkét lánnyal jóban vagyok barátság szinten, de ők viszont utálják egymást és féltékenyek egymásra miattam:S

hogyan oldjam meg ezt a helyzetet?nem szeretnék két szék közül a pad alá esni.


2010. jún. 23. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
tricikli, egyértelmű (Y) :D
2010. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha csak barátság szinten, akkor hívd el őket egy helyre és beszéld meg velük :)

Csak nem ölik meg egymást.

(Én mondjuk gyerekesnek tartom ezt a utálatot a lányok között)

2010. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha féltékenyek miattad akkor mindkettőnek bejössz tehát válassz simán menni fog nem hiszem hogy elutasítanának
2010. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
énis gyerekesnek tartom.és velük erről nem lehet normálisan beszélni.már megpróbáltuk,de nem ment.de azért kköszi a válaszokat:)
2010. jún. 23. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is bejössz nekik.Én is lány vagyok és ilyen helyzetben én is féltékeny lennék.Teljesen biztos vagy benne, hogy te is barátként nézel rájuk?Lehet, hogy esetleg lehetne több is az egyikkel.Gondolkozz el rajta:)
2010. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tetszel nekik....ezért mind1 h kinek az oldalára állsz vmelyiket mindenképpen megbántod....mivel nem tudod h miért gyűlölik egymást ezért ne akard őket kibékíteni,mert ha ezt akarnák már réges régen kibékültek volna
2010. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, ne említsed meg őket egymásnak. Kevesebb inger=kevesebb puffogás.
2010. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tuti,hogy nem lehetne párkapcsolat egyikőjükkel sem.megmondták.de akkor meg miért én szívok,ha esetleg nem x-el,hanem y-al megyek el például egy kávézóba? pedig mind a kettőjüket ugyanannyira szeretem, ugyanannyira törődöm velük.úgy érzem magam, mintha egy marhanagy darálóban lennék:(
2010. jún. 23. 22:45
 9/9 anonim ***** válasza:
dobd a h ülye r ibancokat
2010. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!