Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve élünk együtt a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve élünk együtt a párommal, soha nem volt szexcentrikus, de a jelenlegi helyzetet már elkeserítőnek érzem.. se csókolózás, se simogatás, se szex. Miért csinálja ezt a párom? Más is van így?

Figyelt kérdés
a csókváltás kb 3 hónap után teljesen +szünt..még szex közben sem csókol meg! szex csak akkor van, amikor én szóvá teszem. ez heti vagy két heti 1 alkalmat jelent, és ez is úgy néz ki, hogy sem csókok, sem simogatás, sem becézés nincs benne! ezerszer kértem,hogy változtasson..mégsem teszi. :(( 24/nő
2009. márc. 19. 13:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Kedves kérdező, kérlek privizz rám, mutatok valami olyat, ami mindenképpen érdekelni fog Téged. Nyugi, nem reklám vagy perverzió stb., komoly dolog. Köszi. 24/F
2009. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezzel a problémával kínlódok. csók, szex, simi csak könyörgésre...kértem már szépen, komolyan, sértődötten, sírva, könyörögve, kiabálva, veszekedve, szakítással fenyegetőzve...szóval mindenhogyan. ígéret van, hacsak nem sértődik meg, de csak ideig-óráig állja a szavát. én már szerintem szakítottam volna, ha nem lenne egy kisbabánk.
2009. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..
2009. márc. 19. 17:35
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Lelkii állapotra, szociológiai helyzetre, munkahelyi stresszrem, személyes habitusra, egyéni felfogásra és megannyi más dologravissza lehet ezt vezetni!

Nem feltétlenül csal meg, nem biztos, hogy nem szeret, előfordul, hogy nem csal meg Téged!

Én magamból indulok ki, és egy kicsit magamra ismertem! 4 éve vagyok együtt a Párommal és nagyon szeretem. Miattam keveset csókolózunk, ritkábban simogatom és becézgetem, de SZERETEM ŐT! És csak Ő kell nekem. Nehéz kérdés, nem tudom a választ....

2009. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Cila123 ***** válasza:
Igazad van ki kell dobni a francba, ez egy axeszuális barom.Pedig azt hallottam, hogy minden pi...a, amit hasznáhattál volna és nem tetted, holtad után a pokolba felkerül az orrodra.
2015. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!