Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban én vagyok most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban én vagyok most a szemét k*rva? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és kb. egy hónapja megismerkedtem egy évfolyamtársammal ( már régebben is ismertük egymást, majdnem egymás mellett nőttünk fel, köszönőviszonyban voltunk), ő is egyidős velem. Szóval a srácnak volt barátnője.. csak úgy indult az egész,hogy ballagott, és nem lehettem ott a ballagáson, ezért gratuláltam neki itt neten keresztül.... De tényleg így semmi nem fűzött hozzá, félévente ha beszéltünk pár szót, nem is gondoltam rá úgy mint akár pasira. Szóval gratuláltam neki, és jól elbeszélgettünk,de akkor is úgy voltam vele,hogy oké pont ennyi volt. De viszont.. másnap ugyanúgy rám írt,és szépen lassan kialakult köztünk egy kapocs, órákat beszélgettünk naphosszat, érettségizett,én tartottam benne az erőt, és egyre jobban és jobban kezdtünk kötődni egymáshoz. A barátnőjéről sosem egy szó sem esett( annyit kell tudni hogy nem régóta,2-3hónapig jártak, más városban lakik a lány, és fiatalabb is jóval, azt hiszem 15-16 éves) Na a lényeg,hogy ez addig addig ment, amikor már egyértelművé vált,hogy el kell döntenie mit akar, a barátnővel maradni vagy szakít.. Szakított saját elhatározásából, én megkérdeztem tőle hogy ugye nem miattam volt, és azt mondta nem, mert már nem érezte azt amit a kapcsolat elején stb. ( bár gondolom vmennyire szerepet játszhattam benne.) Mindegy, a lényeg most,hogy mi kb. másfél hete járunk, nagyon nagyon jól érezzük magunk egymással, és nagyon remélem hogy hosszú és tartós kapcsolat lesz, viszont a lány még mindig padlón van tőlünk, és az előző bulin amin látott minket együtt, akkor is sírt, a suliban ha meglát, szerintem megtudna ölni szemmel.. Abból a városból sok lány jár át ebbe a suliba, és kb. most a fél gimi engem utál.. Nem tudom egyáltalán,hogy kellene viselkednem,ilyen szituációban sosem voltam még.. :S Nem magam akarom sajnáltatni, csak az egész annyira rossz így. Bár most hogy vége a sulinak nemsoká, így nem fogjuk látni őket, de ah, a tanteremből is úgy megyek át egy másikba, hogy ezek a lányok kereszttüzében vagyok.. A barátom döntött így,tehát nem csábítottam úgymond el.. Valaki volt már ilyen hasonló helyzetben? Nézzek keresztül a lányokon?
2011. jún. 6. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mást tenni, nézz rajtuk át.

A srác pedig nagy részben miattad szakított, szóval igen, a csaj szempontjából te vagy a szemét k. Ha én lennék a helyében, az én szememben is az lennél:)

2011. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, nézz keresztül rajtuk, ne foglalkozz velük.
2011. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hello! Tényleg nem érdemes foglalkozni velük, te vagy a "szemét harmadik" aki belerondított a kapcsolatba..de ez nem így van én is együtt voltam egy lánnyal egy ideje.de amikor egy barátból szerelem vonzódás lett, akkor jöttem rá, hogy megszokásból voltam együtt csak az exemmel, azóta is együtt vagyok a "csábítóval":D már lassan 4 és fél éve:) Szóval valószínű a srác azért szakított, mert rájött mint én amikor Veled beszélt, hogy van jó és nem érdemes a másik kapcsolatban benne maradni! Szóval fel a fejjel:) Majd elmúlik ez is náluk:) Remélem tudtam segíteni:)
2011. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézz keresztül!
2011. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm megmondta a tutit: "Tökmindegy mit csinálsz a csaj akkor is utálni fog, mert megmondom a kegyetlen igazságot: Pinád van" xD Ennyi a bölcsesség mára.
2011. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, nézz keresztül rajtuk.
2011. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat,akkor ezt fogom tenni!

5. válaszoló: ezen jót nevettem, megjegyzem ezt a bölcsességet :D

2011. jún. 6. 18:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát azért már a sztori eleje gyanús nekem, mert én sem gratuláltam olyan srácoknak a suliból, akikkel félévente ha beszéltem pár szót :P :)

Ettől függetlenül nem vagy szemét, a srácnak kellett eldöntenie, hogy kit választ. Ha annyira kötődött volna a barátnőjéhez, annyira szerelmes lett volna belé, akkor nem hagyja ott, akár miattad történt a szakítás, akár nem. Egyáltalán ne érezd magad hibásnak, majd kiheveri a kiscsaj. Ha pedig csúnyán néznek rád, mosolyogj vissza gonoszul. Én is voltam ilyen helyzetben, és ezt tettem. Aztán már sehogysem néztek az irigyek tovább :D

22/L

2011. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én most vagyok egy hasonló szituban...imádom az exem...már 3x szakittunk de most végleg..mert azt mondta osztálytársa h kopjak le róla mert ne játszak vele:Spedig éncsak félénk vagyok:( és mostmár hazudtam az exemnek h már nem szeretem mert engem már utál köbö a fél osztálya s még pár évfolyamtársam is:( s most megprobálják összehozni osztálytársai egy uj lánnyal nekem lassacskán összetöri ka szivem...főleg ugy h látom ősem boldog...://és tétlenül kell néznem:( a hülye osztálytárasi miatt:/ m1 bocs h ennyit irtam de kikellett adnom magambol amugy 14 éves vagyok mondhatnak bármit lehet fiatalvok de asszem a szerelem nem korok között válogat:/
2011. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

komolyan mondom,hogy nem beszéltünk! :D

tényleg, álmomban sem hittem volna,hogy majd pont vele lesz köztünk valami, nagyon nagyon ritkán beszéltünk inkább csak az egyik ismerősöm volt vele jóba. hát ilyen a sors, mindenesetre nagyon örülök neki, és remélem komoly kapcsolat lesz :)

utolsónak üzenem,hogy fel a fejjel, és szerintem igenis küzdj meg érte, ha valóban még mindig szereted!

2011. jún. 8. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!